«Журналістський десант» у МАУП

25 Липня 2006 16:55

25 липня у Міжрегіональній Академії управління персоналом, за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістські ініціативи», проводився День відкритих дверей для засобів масової інформації. Журналісти з регіональних теле- та радіокомпаній, газет і журналів приїхали до Києва, аби познайомитися з найбільшим недержавним вищим навчальним закладом.

Знайомство почалось екскурсією по території Академії. Крім інститутів МАУП, гостям показали Сад України, алеї, парки, скульптурні композиції, розповіли про численні пам’ятники громадським діячам та історичним постатям України, які існують в Академії. Гості були приємно вражені і здивовані. Особливо сподобався Бібліотечно-інформаційний центр імені Ярослава Мудрого з фондом у 300 тисяч книг, оснащений комп’ютерним залом з мережею Інтернет та комп’ютерними каталогами.

Цікавою була і зустріч представників мас-медіа з керівництвом МАУП, що відбулась у кінозалі «Україна». Поспілкуватись з представниками ЗМІ прийшли ректор МАУП Микола Головатий, перший проректор Володимир Яровой, генеральний директор Президентського університету Валерій Захожай, директори інститутів МАУП та представник Студентської Ради МАУП. Олексій Василенко. Журналісти з усіх куточків нашої країни змогли поставити запитання і отримати відповіді, так би мовити, з перших вуст.

Зокрема, журналістів зацікавили інноваційні технології, які впроваджує Академія у навчальний процес, наприклад, читання лекцій через Телеуніверситет, або забезпечення студентів навчальними матеріалами у електронному вигляді. Ректор МАУП Микола Головатий наголосив на тому, що Академія, крім навчального процесу, забезпечує національно-патріотичне виховання. Студенти МАУП мають можливість не лише отримати професійні сучасні знання, але й збагатитись духовно, адже в Академії часто проводять і художні виставки, і артистичні фестивалі, і зустрічі з відомими людьми культури, політики, мистецтва. «Освіта в МАУП – це національна освіта, а студенти Академії – це українська національна інтелектуальна еліта», - сказав ректор МАУП.

Поділитися посиланням: