ЗИМОВИЙ БАЛ В МАУП

26 Грудня 2008 10:56

Вже відчувається поступ наближення новорічних свят. В Академії напередодні різдвяних та новорічних свят відбувся традиційний зимовий бал. Сучасні студенти мали чудову нагоду на короткий час перевтілитися на аристократів старих часів – дівчата – у вишуканих вечірніх сукнях, а юнаки - у костюмах з краваткою-метеликом. У святковому дійстві взяли участь усі бажаючі студенти, а також учасники хореографічного ансамблю Академії.

Протягом кількох місяців учасники старанно готувалися до цього урочистого дійства, вивчали танці та правила етикету, готували костюми.

Весела мазурка, мелодійний вальс, жартівлива полька та інші танці нікого не залишили байдужим. Добра хореографічна підготовка, передсвятковий настрій та бажання проявити себе дозволили відобразити у залі Академії справжній бал. Юні учасники створили новорічну атмосферу завдяки своєму таланту, завзятості, старанності та творчому пориву. Чарівні дівчата та юнаки справляли враження справжньої аристократичного балу давніх часів. Спостерігаючи з граціозними танцювальними кроками цієї молоді, можна стверджувати, що Академія дійсно готує справжніх фахівців, які здатні не лише професійно працювати, але й організувати своє дозвілля як справжня еліта – красиво, достойно, з добрим смаком і в кращих традиціях.

Поділитися посиланням: