Зимовий бал в МАУП

03 Січня 2013 16:19

Мороз. Искрится снег скрипучий.
На козлах поджидает кучер.
В известном доме нынче бал.
Каких красавиц он знавал!

 (Маргарита Беседіна)

Протягом скількох століть панянки довгими зимовими вечорами, замість просиджувати мереживні панталончики у соціальних мережах, самовіддано й не знаючи втоми готувалися до зимового балу! Вечірній туалет підбирався до найменших дрібниць: незліченні нижні спідниці з тафти, яка так таємничо шелестять на кожному кроці, мініатюрні туфлі, всипані дорогоцінним камінням, вишукані прикраси, розкішний корсет, що стягував талію до 15 дюймів… Від католицького Різдва і аж до Масляної юнаки та дівчата благородного походження знайомились та закохувались на зимових балах у ритмі вальсів та менуетів, мазурки та котильйону…

Скільки часу минуло з тих пір, але давня традиція зимових балів лишилась незмінною у кропіткій підготовці та палкій любові і до танців, і до пречудового фуршету.

26 грудня МАУП традиційно провела Зимовий бал. Вже вкотре студенти та викладачі Академії й Інституту реклами, а також численні гості збираються разом, щоб під чудову музику станцювати мазурку і полонез. Цьогоріч на Зимовий бал завітали також студенти юридичного ліцею МВС України.

Більш ніж дві сотні гостей зачаровано кружляли під класичні композиції у виконанні квінтету «Київські фрески», який вже вісім років традиційно супроводжує зимові бали Академії. Катерина Агафонова, знана в МАУП і поза її межами своїм чарівним вокалом, виконала для гостей пісні «Спроси Мое Серце» та «Я божеволію без тебе».

Зимовий бал розпочався з полонезу – улюбленого танцю Шопена, яким кількасот років традиційно відкривали бали та урочисті свята практично у всій Європі. Коли ведучі Аліна Чухало та Євген Седєльніков оголосили наступний танець, гості не на жарт оживились і до 18 пар, які виконували полонез, приєдналося майже скільки ж, щоб станцювати польку. Під час виконання вальсу на паркеті яблуку не було де впасти. Квінтет «Київські фрески» невтомно грав Шопена, Штрауса й Россіні, гості кружляли до пізнього вечора… Бал скінчився, перетворившись у новорічну казку.

Ми щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай у Вашому житті правлять бал лише найсвітліші емоції та найпозитивніші враження! Будьте щасливими!

Юлія Цесаренко
Марина Лавренчук

Поділитися посиланням: