Про Академію

Меню

З‘їзд юних волонтерів Голосіївського району

18 Травня 2009 11:26

Як відомо, волонтери - це добровільні помічники. Це люди, які цілком безоплатно працюють у сиротинцях, притулках, школах-інтернатах і будинках перестарілих. Вони доглядають хворих і допомагають старшими людям поратися по господарству. Волонтерський рух  представляє прогресивну частину молоді, яка несе добро у світ.

Саме така молодь Голосіївського району зібралася нещодавно у МАУП, адже й Академія відома своєю доброчинною діяльністю, як відомо, студенти-маупівці опікуються кількома дитячими будинками Київської області. Тож МАУП гостинно прийняла волонтерів у залі „Україна”. Тут відбувся з‘їзд юних волонтерів Голосіївського району. Учасниками з‘їзду стали волонтери середніх шкіл Голосіївського району та молодіжних волонтерських організацій. Серед учасників були й волонтери від середньої школи № 37 Голосіївського району Катерина Безверха та Анна Денісієвська, вони розповіли про свою роботу: „Ми допомагаємо людям з обмеженими можливостями, відвідуємо Будинки для інвалідів, Дитячі будинки і допомагаємо тим, хто потребує нашої допомоги та уваги. Крім того, ми їздимо у туристичні походи, на волонтерські збори, щоб обмінюватися досвідом з іншими волонтерами”.

Організаторами акції стали Центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді та Управління освіти та відділ культури Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації. Урочисті збори почались внесенням прапорів волонтерських організацій. Після цього організатори підвели підсумки конкурсу, що проходив серед волонтерів протягом 2008-2009 навчального року, і був представлений виставкою тематичних плакатів проти, тютюнопаління, СНІДу та інших проблем, які турбують сучасну молодь.

За дорученням заступника голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації було вручено подяки та нагороди керівниками волонтерських організацій за розвиток соціальної роботи і волонтерської справи. А потім розпочався концерт за участі самих волонтерів та їхніх маленьких друзів зі шкіл Голосіївського району.

Волонтерська діяльність як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі. І молоді люди – як прогресивна частина суспільства – є головною рушійною силою волонтерства.

Поділитися посиланням: