Про Академію

Меню

Змістовне студентське життя – запорука якості навчання.

04 Жовтня 2011 12:40

В системі навчання МАУП наскрізно присутні дві важливі складові формування особистості.  Духовна складова - через діяльність священнослужителів академічного храму на честь Собору Дванадцяти Апостолів та фізична складова – завдяки належній увазі, яка приділяється розвитку фізичної культури і спорту, що демонструють численні міжнародні перемоги студентів МАУП.

Серед численних регіональних підрозділів Академії вже багато років плідно працює Чернівецька філія. Навчання в Чернівецькій філії МАУП у 2001-2012 навчальному році вибудовується як за допомогою змістовного наповнення процесу, так і через дозвілля студентів. Так, протягом двох останніх днів вересня студенти денної форми навчання підготували та провели диспут на тему «Біблія в системі права сучасної України». Найзмістовніші порівняння Біблії та Кримінального кодексу України для присутніх на сесіях студентів заочної форми навчання представили Інна ПЕТРАКОВА та Ліліана АКОСТАКІОЙ.

А цьогорічний День здоров ’я  в останній день вересня пройшов у Глибоцькому районі Чернівецької області на базі туристично-оздоровчого комплексу «Аква-плюс».

Поділитися посиланням: