Про Академію

Меню

ЗНАЙОМТЕСЯ, НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ПРЕСТИЖ» ПРИ МАУП!

03 Лютого 2011 11:52

 

Навчально- виховний комплекс "Престиж" засновано у 1997 році (Ліцензія ГУОН м. Київ Серія АВ № 466782 від 02.07.09 р.).

Навчально- виховний комплекс "Престиж" при МАУП це:

·        Дитячий садок (від 2,5-х до 6-ти років).

·        Початкова школа (1-4 класи).

·        Середня та старша школа (5-12 класи).

Головна мета- забезпечення унікальної системи безперервної освіти: дитячий садок - початкова школа – гімназія - академія. Виховання, що орієнтоване на розвиток індивідуального потенціалу кожного учня, визнання його особистості як вищої цінності.                  

Основні завдання:

 - Забезпечення повної загальноосвітньої підготовки учнів економіко-гуманітарного спрямування.

 - Органічний зв'язок навчання з історією, культурою та традиціями народу України.

 - Повсякденно збагачуючий зміст освіти на базі передових навчальних технологій, всебічної інформатизації, активно сприяти розвитку учнів.

Наші переваги:

 - навчальний заклад повного дня (8:00-19:00);

 - класи до 16 учнів;

 - виконанням домашніх завдань у школі (1-6 класи);

 - навчальні екскурсії, відвідування музеїв та театрів;

 - забезпечення учнів підручниками;

 - оздоровча програма;

 - здорове, збалансоване 5-ти разове харчування з можливістю вибору;

  - медичне обслуговування;

- випускники зараховуються до МАУП за результатами навчання без вступних іспитів    зі знижкою в оплаті до 7,5%.

Дитячий садочок працює з гаслом: «Плекаємо наймолодших».

Пам’ятаєте слова Ж.-Ж. Руссо: «Вам не вдасться створити мудреців, якщо будете вбивати в них бажання гратися, рухатися і пустувати...»? Ними й керуються в своїй діяльності вихователі нашого садочку. Коли ми говоримо або чуємо словосполучення "дитячий садочок", то у нас виникають наступні асоціації: діти, іграшки, вихователі, плекання, гра, пізнання світу, спілкування з природою, художня праця, турбота про здоров'я, цікавий відпочинок, здорове харчування. Саме таким є дитячий садочок НВК "Престиж", в якому затишно, красиво, сучасно, цікаво. В ньому виховуються  дошкільнята з 2,5-х до 6 років. Вони об`єднані у вікові групи з чудовими назвами: "Лагідні промінчики", "Веселята", "Соняшник", "Лелеченята".

Наша початкова школа - це:

 - понад 30 дітей - цікавих до знань, творчих, обдарованих, життєрадісних, талановитих віком від 6 до 10 років;

- понад 30 сімей, які спільно зі школою розбудовують її теперішнє та майбутнє.

- збагачена додатковими предметами освітня програма (іноземні мови, російська мова, інформатика, світова культура, логіка, заняття з "Baby-art", ЛФК);

- студії та гуртки за інтересами (мистецька студія, карате, хореографія, англійська та німецька мови, акторське мистецтво тощо)

  - цікаві освітньо-виховні традиції (свята, конкурси, Дні відкритих дверей, арт-акції, вернісажі, театри, екскурсії, розваги);

- група продовженого дня з виконанням домашніх завдань з допомогою вчителя – вихователя.

Життєдіяльність 5 - 11 класів

Практика свідчить, що учні, які приходять до закладу, потребують особливої уваги. Батьки покладають надію на приватний навчальний заклад як на такий, що забезпечить якісну освіту з певних ухилом (додатковими предметами), врахує їх психологічні особливості, індивідуальні якості, розвине творчі здібності, організує цікаве і корисне дозвілля в умовах школи повного дня.

При вступі до закладу ми не ставимо за мету відібрати "сливки", тому заклад не визначає свої пріоритети на роботу лише з обдарованими дітьми.

Центр розвитку дитини

Це - особлива структура дошкільної освіти, де розвиваються, навчаються та виховуються діти 4-х, 5-ти, 6-ти років у групах тимчасового перебування. (Без побутових та режимних моментів, лише по 3-4 заняття на день, три-чотири рази на тиждень.) Це дозволяє особливим дітям (несадовим через хронічні хвороби чи особливості поведінки та емоційної сфери, з логопроблемами чи просто з можливістю батьків тримати до школи дитину вдома) набути системної дошкільної освіти у спеціалістів, у відповідному розвивальному середовищі та соціумі (дитячому колективі), розвинути свої здібності, комплексно підготуватися до школи.

У програмі навчання та розвитку: математика, рідна мова, англійська мова, комп`ютерна абетка з розвиваючими іграми, краснопис (підготовка руки до письма), дитяча книга, година творчості, музика, заняття з логопедом. Після закінчення підготовки всі майбутні першокласники проходять у психолога діагностику шкільної зрілості і отримують Психолого-педагогічну картку, яка є обов`язковим документом про дошкільну освіту при вступі до 1-го класу будь-якої школи.

Наша гордість

Найвищою цінністю та гордістю кожної школи є її вихованці. А наші "Престиж"ні діти - особливі. Вони талановиті, старанні, життєрадісні. Орієнтовані на творчість, на життєвий успіх, пізнання світу та його перетворення. Вони перемагають на предметних олімпіадах (з математики, української та іноземної мови, комп’ютерної графіки), мистецьких конкурсах, виставках.

 Виховні традиції

Навчально-виховний комплекс "Престиж" працює як школа повного дня з 8.00 до 19.00, що дозволяє його педагогічному колективу реалізовувати широку за інтересами, насичену інтелектуально, збагачену народними традиціями та оздоровчими заходами виховну програму. Розпорядок дня школи враховує вікові особливості учнів, потребу у харчуванні та відпочинку. Виховна робота навчально-виховного комплексу спрямована на досягнення головної мети: формування свідомого, гармонійно розвиненого, творчо-мислячого громадянина України; формування покоління, що змогло б стати гордістю нашої нації.

Колектив НВК "Престиж" розвиває і продовжує традиції виховної роботи закладу. Одна з них Дні відкритих дверей. В цей час в заклад офіційно запрошуються батьки, гості. Вчителі дають відкриті уроки, проводять різноманітні виховні заходи, демонструючи свою педагогічну майстерність, а учні з радістю беруть участь в концертах, театралізованих постановках, відкриваючи для батьків нові грані своїх талантів.

19 лютого 2011 року НВК «Престиж» запрошує на зимовий день відкритих дверей. Ласкаво просимо всіх бажаючих до нас у гості!

В НВК "Престиж" створено власну систему інформаційного забезпечення. Інформаційним центром закладу стала щомісячна газета "Світло" - друкований орган шкільної дитячої організації. В закладі існує постійнозростаюча мережа інформаційних стендів: "Престиж plus", "Престиж info", "Для Вас, батьки", "Наша гордість", "Престижне життя", "Подорожуємо, відпочиваємо". Велика увага в навчально-виховному процесі закладу приділяється формуванню у дітей норм моралі, загальної культури, вихованню національної свідомості, любові до землі свого народу, природи, почуття гордості за Батьківщину, вихованню почуття поваги до себе і оточуючих.

Педагогічний колектив закладу докладає чимало зусиль, здійснюючи профілактичну роботу з питань попередження правопорушень неповнолітніми. В навчально-виховному комплексі функціонує широка мережа студій та секцій, заняттями в яких охоплено більшість учнівського колективу школи (студія образотворчого мистецтва, акторське мистецтво, хореографія, секція карате, телемистецтво, тощо).

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО НВК "ПРЕСТИЖ"

До дитячого садка

   Приймаються діти віком від 2,5 до 6-ти років

   Після співбесіди з директором батьками подаються наступні документи:

     1. Медична картка дитини з дозволом педіатра відвідувати дитячу установу.

     2. Заява від батьків відповідно до вказаного зразка.

     3. Укладається Договір щодо перебування вихованця у дошкільному закладі.

   Сплачується застава (відповідно до Договору). Щороку з 1 січня починається комплектація груп д/с на наступний навчальний рік.

До 1 класу

   Приймаються діти віком від 6 років (станом на 1 вересня), (у окремих випадках діти, яким не виповнилося 6-ти років, але не молодші за 5 років 8 місяців).

   Далі порядок такий самий, як при зарахуванні до дитячого садка.

   Для вчасної оцінки можливостей дитини перед зарахуванням її до закладу відбувається тестування (розгорнуте знайомство з дитиною) та співбесіда.

Щороку з 1 січня починається набір майбутніх першокласників

Чекаємо на Вас та Ваших дітей!

Оплата за навчання в НВК "Престиж" найнижча серед приватних закладів Києва!

Чекаємо на Вас і Ваших дітей!

Наша адреса:
м.Київ, б-р Вигурівський, 13-А,
тел. 530-13-21
Поділитися посиланням: