Про Академію

Меню

Золота медаль Міжнародного Салону винаходів і нових технологій «Новий Час» - Міжнародній Кадровій Академії

19 Жовтня 2011 15:22

В Севастополі пройшов VII Міжнародний Салон винаходів і нових технологій «Новий Час». Вже 4 роки поспіль Міжнародна Кадрова Академія є співорганізатором Міжнародного Салону. На Салоні були представлені делегації Азербайджану, Алжиру, Аргентини, Вірменії, Кореї, Литви, Македонії, Угорщини, Польщі, Росії, Румунії, Франції, Чехії та ін. Загальна кількість країн-учасниць - понад 35.

Салон отримав вітального листа від Прем’єр-міністра України, міністра агрополітики та продовольства України, Міністерства культури України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, Державної служби інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Севастопольської міської ради і Севастопольської міської державної адміністрації, а також Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Працювало міжнародне журі на чолі з професором П’єром Фюмьєром (Бельгія) та Національне журі на чолі з представником України в Європейській асоціації ТРИЗ Антоном Карловим (Україна), Почесним Президентом Салону Української академії наук професором Олексієм Оніпко, Головою нагородної комісії професором Василем Гочем (Україна).

 В ході заходу були проведені підсумки VIМіжнародного конкурсу молодіжних інновацій і розробок «Новий Час»: медалями, дипломами та призами Салону нагороджено понад 100 школярів та студентів, молодіжних організацій України, Російської Федерації, Румунії, Молдови, Ірану, Єгипту, Боснії та Герцеговини, Тайвані.

Відмічено близько 420 розробок (близько 50 % з них - зарубіжні). Номінанти отримали золоті, срібні та бронзові медалі, почесні дипломи і призи. Приз від Міжнародної Кадрової Академії вручила генеральний директор МКА Зоя Володимирівна Козленко за розробку керамічних складових для нафто- та газовидобутку винахідникам Польщі - С. Дзюбак, А. Лосієвич, Т. Якубюк,  

В. Мелкарек. Академічні нагороди отримали: звання почесного доктора МКА - професор А. Холодова (м. Ульяновськ, Російська Федерація) та професор  В. Старцев (м. Москва, Російська Федерація), звання професорів МКА 

М. Чорнобай та О. Карпін (м. Севастополь, Автономна Республіка Крим).

 За підтримку інноваційної діяльності, плідну роботу Салону Міжнародну Кадрову Академію нагородили Дипломом та Золотою медаллю VII Міжнародного Салону винаходів та нових технологій «Новий Час».

Поділитися посиланням: