Про Академію

Меню

ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ МКА «ЗА ЗАСЛУГИ В ОСВІТІ» ОТРИМАЛА ПРОФЕСОР ДАРІКО ОНІАНІ

10 Лютого 2010 11:03

Міжнародна Кадрова Академія присвоює вчені звання і ступені відповідно до міжнародних стандартів, відзначає академічними нагородами. Дипломи МКА вручаються людям, що досягли значних досягнень у галузі науки, освіти та в різних сферах діяльності.

Днями золоту медаль МКА «За заслуги в освіті» отримала талановитий вчений з Грузії Даріко Оніані. Професор Оніані працює в Інституті соціальних відносин і завідує Юридичним департаментом. Науково-педагогічний стаж пані Даріко Оніані становить понад 40 років і увесь цей час вона активно працює з молоддю, викладає у різних вищих навчальних закладах Грузії. А крім того, пані Оніані видає книги спрямовані на молоде покоління, у яких висвітлює питання соціології та юриспруденції.

Вже 3 роки поспіль в м. Тбілісі працює представництво Міжнародної Громадської Організації «Міжнародна Кадрова Академія», яке очолює ректор Інституту соціальних відносин, письменник, громадський діяч Гарі Чапідзе.

Міжнародна Кадрова Академія цінує плідну працю в галузі освіти і науки і рішенням Президіуму МКА відзначила керівника юридичного департаменту Грузинсько-Українського інституту соціальних відносин. Нагороду за багаторічну науково-педагогічну діяльність, підготовку висококваліфікованих кадрів в галузі правознавства та соціології, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Грузії, а також укріплення міжнародної співпраці урочисто вручила здобувачеві генеральний директор МКА Зоя Володимирівна Козленко.

Поділитися посиланням: