Про Академію

Меню

Зустріч президента видавництва «Юрінкомінтер» зі студентами Інституту права

07 Квітня 2005 15:59

7 квітня в Інституті права імені Володимира Великого відбулась зустріч студентів інституту з президентом видавництва «Юрінкомінтер» кандидатом юридичних наук Віктором Ковальським. Крім того Віктор Ковальський є головним редактором газети «Юридичний вісник України».

Під час зустрічі гість ознайомив майбутніх юристів з новинками юридичної літератури та розповів про своє видавництво. «Юрінкомінтер»,  засноване 11 років тому, сьогодні видає 95 % навчальної юридичної літератури, яка забезпечує всі вітчизняні навчальні заклади юридичного спрямування. Важливим у цій справі він вважає те, що всі книги пройшли експертизу Міністерства освіти та науки України. Крім підручників і посібників, видавництво випускає спеціалізовану літературу, зокрема в цьому році у видавництві завершують підготовку до друку коментарів до кримінального та цивільного кодексу.

Віктор Ковальський висловився за більш доступні джерела юридичної інформації (журнали, портали) для працівників правничої сфери, науковців, викладачів, студентів; наголосив на необхідності забезпечення практичних інтересів правників (зокрема, з цією метою готується до друку «Юридичний довідник директора»), а також торкнувся питань правової культури.

Наприкінці зустрічі гість відповів на запитання студентів.

Поділитися посиланням: