Про Академію

Меню

Зустрічі випускників стануть доброю традицією

11 Червня 2008 16:32

Одним із провідних навчальних закладів в структурі Міжрегіональної Академії управління персоналом є Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій. Молоді люди, які прагнуть отримати престижну економічну освіту, здобувають її саме тут на денній, вечірній та заочній формах навчання. Диплом МАУП – шлях до успішної кар’єри, що щороку доводять тисячі випускників Академії, і, зокрема, Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій, які по завершенні навчання працюють в органах законодавчої та виконавчої влади, в аудиторських, банківських, страхових, рекламних установах, бізнесових структурах. Всі сили, знання і професіоналізм професорсько-викладацького складу Інституту спрямовані на реалізацію того, аби його випускники були найкращими – високопрофесійними фахівцями своєї справи, майбутньою українською елітою. Студенти ІМЕІТ здобувають вищу освіту за спеціальностями «Фінанси», «Облік та аудит», «Банківська справа», «Маркетинг».

Доброю традицією в Інституті  міжнародної економіки та інформаційних технологій імені Святої Великої Княгині Ольги МАУП стало проводити зустрічі з випускниками.

Відбулася така зустріч – керівництва, працівників, студентів Академії із випускниками ІМЕІТ різних років – і нещодавно. До цього заходу колектив   Інституту готувався дуже ретельно: проводилися щотижневі засідання оргкомітету, розроблялися сценарії, оформлялися рекреації на кожному поверсі інституту, готувалися стенди з фотографіями випускників,  студентів-активістів, студентів-спортсменів тощо. Понад 500 кольорових кульок, якими були прикрашені всі поверхи інституту та ККЗ «Україна», надали рідному навчальному закладу атмосфери святковості і емоційного комфорту.

Зустріч розпочалася з благословення о. Діонісієм випускників, студентства,  викладачів – всіх присутніх – на плідну співпрацю, добру справу. «Цей день для мене радісний та торжественний, - зазначив він, - оскільки я сам є випускником нашої Академії. Дуже важливо втілювати в життя ті дарування, якими Господь тебе наділяє. А освіта, просвітництво – це самопізнання, внутрішнє пробудження тих дарувань і тих талантів, які Господь дає людині.

Перше, що мені спадає на думку, коли я дивлюсь на вас, слова Христа Спасителя: «Ви – світло світу, ви – сіль землі». Без усякого перебільшення в сучасних економічних, соціально-політичних трансформаціях, культурологічних явищах, які відбуваються в нашій країні, випускники нашого ВНЗ є світлоносним джерелом. Нехай Господь та Його милість будуть завжди з вами в усіх ваших починаннях».

Вітальні слова на адресу випускників і колективу ІМЕІТ надійшли від Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України та Головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації, які зачитала перед присутніми Президент Всеукраїнської Асоціації паліативної допомоги, директор Інституту сестринської справи України Світлана Мартинюк-Гресь.

З вітальним словом до випускників виступили: проректор з навчально-методичної роботи – генеральний директор Президентського університету МАУП, професор Валерій Захожай, директор ІМЕІТ Микола Базась, декан факультету заочних форм навчання Олена Фещенко, заступники завідувачів кафедрами ІМЕІТ Марина Грідчіна, Ірина Кутліна, Микола Коваль.

«Символічно, що саме Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій проводить таку зустріч, адже це – один з перших інститутів-фундаторів Академії, - сказав Валерій Захожай. – Я радий вас вітати у цій залі. Мені приємно, що поклик вашої душі привів вас сюди – у ваш рідний дім. Адже Академія, її викладачі  без перебільшення – близькі вам. Приємно знати, що тебе пам’ятають, і ти пам’ятаєш». А директор ІМЕІТ Микола Базась додав: «Сподіваюся, що наша дружба буде рости і міцніти. Ми зробимо все можливе, аби ви відчували теплоту і гостинність рідного навчального закладу. Сердечно бажаю, щоб  наші зустрічі були плідними і залишали  найприємніші спогади. Зичу всім гарного настрою, добра, міцного здоров’я, достатку, Божого благословення у всіх добрих справах і помислах».

Цього дня в Академію завітали поважні гості, зокрема, виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України Валентина Легка, голова методичної ради при Міністерстві фінансів України Валерій Пархоменко, голова правління ВАТ «Українська перестрахувальна компанія «Гарант Ре» Наталія Маліношевська, та чимало інших відомих та успішних людей, чимало з яких є випускниками ІМЕІТ МАУП. Їм випала чудова нагода поспілкуватися між собою, а також із студентами Академії, поділися секретами успіху. В свою чергу студенти приготували для гостей чудову концертно-мистецьку програму. Так, перед присутніми із чудовими номерами виступили творчий самодіяльний колектив, ансамбль танцю «Перлина», команда КВК Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій, збірна команди ІМЕІТ з танцювальної аеробіки, виконали пісні студенти Академії Микола Папикін, Анна Панасенко, Світлана Лазарєва.

Випускників привітав і нинішній студент ІМЕІТ, учасник Олімпійських ігор в Афінах, багаторазовий чемпіон України, триразовий чемпіон Європи, член національної Олімпійської збірної з вільної боротьби, заслужений майстер спорту, кращий спортсмену квітня і травня 2008 р. Василь Федоришин: «Я щиро радий бути на цьому святі. Я також є студентом ІМЕІТ, а менше ніж за рік буду випускником. Хотів би, щоб і мені випадало бувати тут частіше, збиратися разом з вами і згадувати приємні і щасливі миті, коли ми тут навчалися».

«Час невблаганно минає, - зазначив у своєму виступі-привітанні студент ІІІ курсу стаціонару ІМЕІТ Сергій Голубенко. – З моменту закінчення Академії для когось з вас минув рік, а для когось – 2, 3. А слід ваш залишився в Академії назавжди. Всіх нас зібрала тут щира любов до Академії, яка подарувала нам незабутні хвилини життя, де були злети і падіння, усмішки і сльози. Цей важливий досвід залишиться з нами на все життя. І ще не раз ми будемо звертатися до нього в різноманітних життєвих ситуаціях. Але я вірю, які б перепони не влаштовувало для нас життя, кожен з нас робить правильний вибір, приймає правильне рішення, бо Академія навчає студентів цінувати життя, любити батьківщину, поважати культурну спадщину. Ми, роблячи свої успіхи, беремо приклад з вас, і передаємо свій досвід тим, хто тільки ступив на цю казкову стежину, яка називається студентське життя. Раді бачити вас у стінах нашого університету, адже всі ми велика сім’я».

Представники спонсорів свята – головний партнер Міжнародної аудиторської компанії MGI Consulting  Валерій Бондар, генеральний директор та заступник генерального директора Міжнародної аудиторської компанії Дмитро Сушко та Максим Дикий вручили грамоти «Кращий випускник інституту…» та грошові премії випускникам ІМЕІТ.

Було відзначено і студентів-відмінників, спортсменів, старост академічних груп, активістів Студентської Ради ІМЕІТ. За сумлінне навчання, творчу активність сорок кращих студентів ІМЕІТ, які своєю працею примножують авторитет Академії, беруть активну участь у громадській роботі, було нагороджено пільговими путівками до Криму та Закарпаття.

Поділитися посиланням: