Про Академію

Меню

Звання почесного доктора МКА отримав відомий промисловець з Нігерії

28 Жовтня 2010 14:01

Нещодавно в штаб-квартирі Міжнародної Громадської Організації «Міжнародна Кадрова Академія» (МКА) відбулася урочиста церемонія вручення диплому «Почесний доктор» Ефраіму Фага Фалоги (Федеративна Республіка Нігерія).

На початку жовтня Нігерія відсвяткувала  50-річчя  від дня проголошення незалежності Республіки. Свято відбувалося більше чим у 30 штатах республіки та столиці країни Абудже. На сьогоднішній день Нігерія є густонаселеною країною Африки, з багатою культурою та природними ресурсами. Саме багаті природні ресурси та енергія нігерійського народу є  запорукою його майбутнього добробуту.

Ефраім Фалоги  відомий в Нігерії промисловець, директор ради директорів декількох компаній, директор компанії «  ЭнТиCиЭн  Карпетс Лимитит», провідного виробника килимів в Нігерії, що отримав нагороду «Знак Якості»,  виданий Організацією Стандартизації Нігерії. Він – голова правління «ТиИИОЭф Холдинг Нігерія Лімітед», компанії по розвитку власності, також  є  Головою Ради Директорів однієї з найбільших страхових компаній ВАТ «Соверен Траст Іншуранс».  Завдяки вагомому внеску у розвиток економіки Нігерії, йому було присвоєно  національне звання Високопоставлений Чиновник ради Нігеру.

Ефраім Фалоги висококваліфікований промисловець, що вніс вагомий  внесок в розвиток торгівлі та промисловості країни; його плідна діяльність розповсюджується на різні сектори Нігерійської економіки, такі як страхування, банківська справа, будівництво та інші галузі.

Диплом вручили член Академічної ради МКА, проректор з наукової роботи МАУП, професор  Головатий Микола Федорович та генеральний директор Міжнародної Громадської Організації «Міжнародна Кадрова Академія» Козленко Зоя Володимирівна.

Поділитися посиланням: