Про Академію

Меню

Звернення до Генерального прокурора України та Голови Служби безпеки України

12 Вересня 2005 15:46

Генеральному прокуророві України
С.М.Піскуну

Копія:

Голові Служби безпеки України
І.В.ДріжчаномуШановний Станіславе Михайловичу!

Звернутися до Вас нас примусили дії купки так званих українських інтелігентів (М.Попович, Н.Яковенко, С.Кульчицький, О.Майборода, Ю.Шаповал, Я.Яцків та деякі дрібніші), які в статті «Проти ксенофобії, за європейську Україну», надрукованій в газеті «Світ» № 27-28 липень 2005 р. безпідставно, грубо і нахабно звинуватили українських патріотів не мало і не багато, а у державній зраді і розпалюванні національної ворожнечі, допустивши при цьому цілий ряд висловлювань і дій, які мають ознаки злочинів, відповідальність за які передбачена кримінальним законодавством України.

Підставою для цієї публікації став лист 120 представників української громадськості «Припинити злочинні дії організованого єврейства в Україні», адресованого Президентові України, Голові Верховної Ради і Голові Верховного Суду, в якому звернуто увагу на злочинні дії деяких керівників організованого єврейства.

За оцінками Голови Фонду Державного Майна України В.Семенюк за період незалежності в Україні вкрадено більше 20000 підприємств. За оприлюдненими даними Генерального прокурора України С.Піскуна органами прокуратури порушено більше 3000 справ, пов'язаних з незаконною приватизацією об'єктів державної власності.

Так трапилося, що майже всі приватизовані підприємства, особливо великі, опинилися в руках представників єврейства, в основному організованого. Ми про це чесно повідомили, адже свобода слова і демократія полягають, у тому числі, у праві вільно збирати і вільно поширювати будь-яку інформацію, тим більше, що вона правдива.

Ми не будемо акцентувати увагу на образах, допущених «інтелектуалами» на нашу адресу – це справа цивільного суду, а також на тому, що підписанти листа, оприлюдненого в газеті «Світ» стали такою собі «інтелектуальною ширмою» для злочинців, які вкрали державне (читай–народне) майно. Справа у більш серйозних речах.

Нас фактично звинувачено у державній зраді (ст. 111 Кримінального кодексу України), про що свідчать висловлювання: «… порівняно невелика група маргіналів, переважно пов'язаних із Міжрегіональною Академією управління персоналом й асоційованими з нею структурами, під прикриттям псевдопатріотичної риторики намагалися ствердити в очах світу, здавалося б, давно розвінчаний стереотип України як заповідника ксенофобії»; «… на чиї кошти проводяться в Україні масштабні антисемітські кампанії? Чи не діє у нас «п'ята колона», яка бажає перенести на нашу територію чужі етнополітичні конфлікти?». Фабрикуючи такі «докази» М.Попович та інші організатори цієї ганебної «заяви» вчинили злочин, відповідальність за який передбачена ст. 383 ККУ «завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину».

Крім того, враховуючи що серед нас є ряд журналістів, ми вбачаємо в діях «інтелектуалів» ознаки злочину, відповідальність за який передбачено ст. 171 ККУ «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

Також має місце перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій (ст. 170 ККУ), оскільки серед 120 патріотів-підписантів є представники політичних партій, профспілкових і громадських організацій.

М.Попович та його друзі-підписанти, порушуючи конституційні права і свободи громадян України з надривом у голосі і фальшивим пафосом, звертаючись до діячів, які співпрацюють з МАУП вигукують: «… чи довго вони ще носитимуть тавро (неначе це раби чи худоба!) почесних професорів і директорів маупівських інститутів і виступатимуть на тамтешніх збіговиськах разом із вітчизняними напівфашистами-напівчекістами й імпортованими куклукскланівцями». Це є грубим порушенням прав людини і порушники закону мають за це відповідати.

В заяві мають місце висловлювання, які підпадають під ознаки злочину, передбаченого ст. 206 ККУ «Протидія законній господарській діяльності».

Ми не будемо акцентувати на тому, що значна частина підписантів активно співпрацювала із злочинним кучмівським режимом і «примазалася» до учасників «помаранчевої революції» лише на виході з Майдану. Особи, які пишуть подібні речі, як правило не мають ні честі, ні совісті, тим характерніше, що більшість із них утримуються на бюджетні кошти, одним із найбільших платників яких є Міжрегіональна Академія управління персоналом.

Ми просимо і вимагаємо, шановний Святославе Михайловичу, провести ретельне розслідування дій і заяв М.Поповича та інших активних учасників антиконституційного і антизаконного дійства, притягти винних до встановленої законодавством відповідальності, про що повідомити нас і широку українську громадськість.

Зло повинно бути покарано!

Саме дії М.Поповича та інших українофобів реально, а не уявно розпалюють міжнаціональну ворожнечу в Україні, за що також повинні нести встановлену законом відповідальність.

Додаток: копія статті із газети «Світ» на трьох аркушах.

Голова Української Консервативної партії

Г.Щокін

Генеральний секретар ВГПО «Український вибір»

М.Дробноход

Президент ВГО «Антинаклепницька ліга України», заслужений діяч науки і техніки України

М.Сенченко

Голова Конфедерації недержавних вищих закладів освіти України, заслужений працівник освіти України

М.Головатий

Співголова Київської спілки викладачів вищої школи та науковців України, професор

В.Кузьменко

Голова Федерації патріотичних видань України, професор

В.Яременко

Керуючий справами – секретар Президії МАУП

В.Короткін

Президент ГО «Антинаклепницька ліга» (м. Київ)

Ю.Бондар

Верховний отаман Азово- Чорноморського козацького війська

В.Каленяк

Виконавчий директор Федерації патріотичних видань України

Я.Орос

Поділитися посиланням: