Про Академію

Меню

Звернення до Міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора України з приводу подій 11 вересня 2005 р.

13 Вересня 2005 10:23

Міністрові внутрішніх справ України
Ю.В.Луценку

Копія:

Генеральному прокуророві України
С.М.ПіскунуЗвертаємося до Вас з приводу надзвичайних подій, які трапилися у Києві 11 вересня 2005 року. На два книжкові кіоски Міжрегіональної Академії управління персоналом, розташованих на зупинкових комплексах на вул. Полтавській і Червонозоряному проспекту було вчинено напад із застосуванням каміння, яким нападники розбили вікна кіосків. На щастя ніхто із працівників Академії і перехожих не постраждав.

Один із каменів, яким розбито вікно кіоску на вул. Полтавській був загорнутий в поліетиленову плівку, що свідчить про те, що напад був спланований заздалегідь.

Нападники зникли. Міліція проводить їх розшук.

У зв’язку із злочинним нападом на книжкові кіоски Міжрегіональної Академії управління персоналом, яка відома своїми національно свідомими і патріотичними діями, виникає запитання: Кому це вигідно?

Останнім часом ЗМІ кримінального злочинця В.Рабиновича постійно погрожували Академії усілякими карами за оприлюднення фактів злочинних дій представників організованого єврейства. Такі ж погрози на адресу Академії виголошував і колишній міністр транспорту і зв’язку Є.Червоненко, який як він сам повідомляв має необхідну кількість зброї і людей.

Слід зазначити, що 10 і 11 вересня у Києві проходив шабаш представників організованого єврейства з багатьох країн світу.

Скоріше за все, злочин був вчинений бойовиками єврейської організації «Бейтар», які сповідують ідеї юдеонацизму. Не виключено, що до цього були долучені люди Червоненка та деякі учасники сіоністського зібрання.

Ми закликаємо Вас, шановний пане міністре, знайти і покарати злочинців. Непокаране зло тягне за собою нові злочини. Це особливо важливо, тому що напад вчинено не на кіоск з продуктами, а на кіоск з книгами, які є інтелектуальним і духовним надбанням української нації, на які єврейським нацистам глибоко наплювати, більше того, вони їм явно заважають у планах подальшої маргіналізації українців і знищення їх духовності.

Наставником нападників є друковані ЗМІ В.Рабиновича, які фактично займаються в Україні духовним тероризмом. Символічно, що Рабинович став одним із ініціаторів встановлення монумента в пам'ять жертв тероризму біля свого офісу на вул. Мечнікова, 14/1. І цей пам’ятний знак буде постійним докором його ганебної діяльності в Україні, та й не тільки в ній.

І нехай нікого не введуть в оману крокодилові сльози, які проливали ЗМІ Рабиновича у зв’язку з побиттям студента єврейського університету. Їм немає віри у чесних і порядних людей, яких в Україні більшість.

 

Керуючий справами –
секретар Президії                               В.Г.Короткін
Поділитися посиланням: