Про Академію

Меню

ЗВЕРНЕННЯ
Дорогі співвітчизники, брати та сестри, любі мої МАУПівці!

23 Грудня 2005 11:47

Триває наш всеукраїнський безстроковий страйк проти чужинської, брехливої, підступної влади, що пролізла на наших плечах до теплих кабінетів і службових авто. Стоїть навпроти Кабміну – колишнього будинку для НКВС – наметове містечко МАУП з вимогою відставки міністра-соціаліста Ніколаєнка та припинення політичних репресій проти найбільшого українського закладу освіти. Ховаються в своїх високих кабінетах юдео-помаранчеві та сіоно-соціалістичні можновладці, мовчать провладні та «опозиційні» ЗМІ, що знаходяться в руках єврейських олігархів, вибулькуючи тільки іноді чергову порцію брехні проти МАУП. Лише останнім часом проти нашого свідомо-українського закладу освіти були застосовані наступні провокації:

- Міністерсько-більшовицький покруч Ніколаєнко поширює свідому брехню про тисячі «фальшивих дипломів» та якихось «лівих студентів», не розуміючи самої технології студентського обліку, який здійснюється тільки через очолюване ним же Міністерство освіти. Якщо міністерство Ніколаєнка видає фальшиві дипломи та вчить «лівих» студентів, то хай він особисто і несе за це відповідальність!

- Керівники президентського секретаріату Рибачук, Геращенко, Мудрак та інші, що тісно пов’язані з єврейськими расистами, розпускають плітки та «прес-релізи» про якийсь «антисемітизм».  В МАУП навчаються студенти з 25 країн світу, діє Українсько-арабський (араби, як відомо, - семіти) та інші міжнародні інститути, де викладають та вчаться представники різних національностей, в тому числі і євреї;

 - Сіоністи та соціалісти з парламенту (Рудьковський, Фельдман, Садовий, Юхновський, Карнаух, Гмиря) закидають замовними запитами МВС, Генпрокуратуру, Податкову з вимогами перевірки неіснуючих порушень в МАУП – нахабно брешуть про якийсь «ігорний бізнес», «продаж спиртних напоїв», та навіть «збройні формування». В нашій Академії навчається понад 57 тисяч студентів, до нас заходять тисячі їхніх батьків та інших відвідувачів, то хіба можна було б приховувати щось подібне?

 - Телеканали, радіохвилі та газети, які знаходяться у власності єврейських олігархів, що вщент пограбували Україну, плетуть підступні байки про горезвісну єврейську поправку Джексона-Веніка, тулячи її скасування чи нескасування до діяльності МАУП. Чергова облудна брехня, за яку прийдеться відповідати всім до неї причетним! Навіть єврейські організації США вимушені були заявити про те, що скасування цієї поправки ніяк не пов’язане з подіями в Україні і що її розгляд взагалі не планувався на поточну сесію американського конгресу.

 

За всім цим свавіллям стосовно МАУП стоїть, як вже всім відомо, сіоністський Ізраїль, держслужбовці якого нахабно вимагають від сьогоднішнього керівництва України «закрити МАУП» та не допустити до участі у парламентських виборах Українську Консервативну партію, що стоїть на національно-патріотичних засадах. Єврейським расистам в Ізраїлі, США, Європі та Росії не подобається правда про злочини сіонізму і більшовизму, яку несуть наукові конференції, книги і газети МАУП. Але правду не спинити! Національно-визвольний рух за Українську Україну не подолати! Прагнення до свободи не заглушити ніяким проїзральським соціалістам Вінського–Деркача та різнокаліберним «помаранчевим» покручам на кшталт сьогоднішніх урядовців та керівників президентського секретаріату. Якщо обраний нами Президент України В. Ющенко не може або не хоче вгамувати своє антиукраїнське оточення, то він хоча б повинен пам’ятати про право людей на повстання проти тиранії та гноблення, про що йдеться в Загальній декларації прав людини ООН.

         Ми всі законослухняні громадяни, але ми вимагаємо також дотримання законів і від всіх можновладців. Сьогодні ж нам відомо про те, що в секретаріаті Президента України (з його відома чи ні) готується чергова розправа над МАУП шляхом упереджених перевірок з метою її знищення. Попереджаємо, що цей антиукраїнський захід не пройде! В Україні, Слава Богу, не перевелися ще люди, які здатні захистити свої національні інтереси. Водночас обіцяємо, що про сплановану владою операцію проти навчального закладу та національно-патріотичної партії буде знати весь світ і імена кожного зрадника навіки будуть вкриті народною ганьбою!

         Сьогодні 22 грудня – день коли Світло перемагає темряву. Світло – є Бог і ми віримо, що Він нам допоможе. Віра в Бога та любов до Батьківщини врятує кожного з нас. Ми не боїмось і ми готові до боротьби за своє омріяне національне майбутнє, оскільки з нами Бог і Україна!

 За дорученням Президії

Георгій Щокін, президент МАУП,
Голова Української Консервативної партії.

22 грудня 2005р., Київ

Поділитися посиланням: