Про Академію

Меню

Звернення Конфедерації недержавних вищих навчальних закладів України

06 Березня 2014 12:05

Шановні студенти!

Впродовж останніх місяців в Україні відбуваються події, в яких активну участь беруть мільйони людей, у тому числі студентство. Мета народного руху полягає у стремлінні зробити життя кращим, правдивішим і чесним. Для реалізації цих устремлінь необхідні не тільки порядні, а й високоосвічені, професійно підготовлені фахівці.

Протягом багатьох років вищі навчальні заклади, які входять до складу Конфедерації, підготували сотні тисяч випускників, які є не тільки високопрофесійними фахівцями, а й високодостойними громадянами країни, якими ми з гідністю пишаємося.

Бурхливі дні і місяці відходять у минуле. Завдяки виваженій позиції України, переважної більшості її громадян і об'єднаній підтримці світового співтовариства ситуація у країні залагоджується і входить у позитивне, конструктивне русло.

Все це дає можливість і викликає необхідність відновити у повній мірі навчально-виховний процес, який був дещо порушений. Частина студентства вже приступила до плідної щоденної роботи в навчальних аудиторіях.

Ми закликаємо усіх студентів, у тому числі іноземців, не втрачати дорогоцінний час і відновити відвідування занять у навчальних закладах, з тим щоб надолужити прогаяне, системно і продуктивно працювати надалі.

Хай вислів видатного вченого Френсіса Бекона: «Ми стільки можемо скільки знаємо», - стане запорукою життєвого успіху кожного з вас і спонукає до серйозного навчання і оволодіння глибокими знаннями.

 

З повагою,
Правління Конфедерації недержавних
вищих навчальних закладів України

Поділитися посиланням: