Про Академію

Меню

ЗВЕРНЕННЯ
Всеукраїнського Форуму національно-патріотичних сил до української громадськості

23 Січня 2006 15:31

Київ, 21 січня 2006 року

Ми, представники різноманітних за своїм характером та спрямуванням у практичній діяльності громадських організацій, об’єднань, утворень, глибоко усвідомлюємо, що нині, як ніколи після відновлення незалежності України, доля Української Держави залежить від сумління, патріотичної налаштованості, відданості своєму народові кожного громадянина України.

На жаль, майже п'ятнадцять років самостійності так і не дали нам Української держави, Української влади, реалізації Української Національної Ідеї, основа якої – створення Української України. Мало у цьому плані на позитивне змінилася суспільно-політична ситуація в Україні і після Помаранчевої революції, а з наближенням виборів березня 2006 року подальше загострення політичної, соціально-економічної, демографічної ситуації стало ще більш помітним. Авторитет неукраїнської влади стрімко падає. Знову рвуться до влади штучні блоки, партії-клони, олігархи, «штатні» народні депутати, «довічні» державні службовці, антидержавники, чиї інтереси абсолютно протилежні інтересам Українського Народу. Енергетичні проблеми і міжнародні кризи посилили загрози національній безпеці України

В такій ситуації, як підкреслювалося на багатьох Форумах націо­нально-патріотичних сил, що пройшли у всіх областях України на початку січня цього року, чи не єдиним шляхом до врятування нації, забезпечення її повноцінного існування є самоорганізація, самоврядування українства, особливо на засадах і традиціях українського козацтва, українського консер­ватизму, боротьба за розбудову дійсно Української України. Маємо зробити усе, аби національно свідомі, демократичні, патріотично налаштовані сили в Україні до виборів у березні 2006 року зуміли максимально сконцентрувати і поєднати свої сили в ім’я України, її сьогодення і майбутнього. Центральним, доленосним завданням при цьому було і залишається формування істинно Української Національної влади.

В умовах перманентної, загрозливої для долі Держави розпорошеності національно-демократичних сил, маємо зазначити, що громадські організації, об’єднання, утворення, які представлені на даному Всеукраїнському Форумі національно-патріотичних сил сповна поділяють і підтримують стратегію політичної діяльності напе­редодні виборів більшості партій саме національно-демократичного спрямування та головним чином Української Консервативної партії, яка проголошує, сповідує і намагається максимально зреалізувати природні, етнічні та історичні Українські духовні цінності, що ґрунтуються на споконвічних Українських традиціях, та вважає самовизначення і самоорганізацію Української титульної нації головною передумовою утвердження Української України.

Влада в Україні повинна належати, перш за все, українцям, – єдиним господарям своєї землі, бо усі національні держави утворювалися і існують на засадах пріоритетів титульних націй і одночасно рівноправного існування національних меншин.

Економіка України має будуватися на максимальній підтримці національного виробництва і виробника, збереженні та дбалому використанні національних багатств і ресурсів, законній приватизації, забезпеченні національних інтересів в зовнішньоекономічній діяльності. Розкрадачі національних багатств мають відповідати перед законом. Земля має належати українській нації, тому, хто її обробляє.

Духовна сфера – наука, освіта, культура повинні розвиватися як домінуючі пріоритети гуманітарної політики, з наданням переваг національному книговидавництву, засобам масової інформації, телебаченню, телекомунікації.

Зовнішня політика України має виходити виключно з національних інтересів, будуватися на проголошених принципах позаблокового статусу України, з усвідомленням того, що одностороннє позбавлення України ядерної зброї світовою спільнотою відповідним чином не було поціновано, а держави – гаранти національної безпеки і територіальної цілісності України далі обіцянок так і не йдуть.

Українська титульна нація на засадах національної демократії, права повинна використати в повному обсязі великі можливості своєї Держави для різкого зростання своєї чисельності, поліпшення добробуту і міжнародного впливу, підтримки молоді, сім’ї, людей похилого віку.

В Україні має діяти Єдина Самостійна Помісна Церква з центром у Києві, на чолі з Українським Патріархом – етнічним українцем, глибоко пошановуватися прадавня українська релігія.

З метою забезпечення виконання задекларованих намірів вважаємо за потрібне:

забезпечити максимальну ідейну, організаційну підтримку Української Консервативної партії на виборах усіх рівнів у березні 2006 року, зокрема й висунути кандидатів до місцевих Рад (обласних, міських, районних, селищних), забезпечивши їх перемогу на виборах;

подбати про всебічний розвиток громадського самоврядування, посилення діяльності козацьких формувань, відродження Українського кооперативного руху та розвиток народної дипломатії в цілому.

Форум звертається із закликом до усіх національно-патріотичних сил об’єднати свої зусилля, особливо на регіональному рівні, для боротьби за Українську Владу і Українську Україну.

Ми висловлюємо рішуче НІ! політиці реваншистів з табору неоколоніалістів та неоімперіалістів.

У єдності – наша сила!

Бог і Україна – понад усе!

Поділитися посиланням: