Сталий розвиток

Як Академія, ми прихильні до досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР). Ми віримо, що ЦСР – це всеосяжне бачення майбутнього, в якому всі люди можуть жити в достатку, в гармонії з природою.

Ми прагнемо до того, щоб наш Академія був стійким у всіх аспектах своєї діяльності. Ми працюємо над тим, щоб зменшити наш вплив на навколишнє середовище, покращити якість життя наших студентів, співробітників та співробітників, а також зробити свій внесок у розвиток громади.

Академія інвестує у реновацію своєї інфраструктуру та проєкти відповідно до ЦСР.

Як відповідальна академічна спільнота, ми зобов’язані зберегти нашу планету для майбутніх поколінь. Ми розуміємо, що зміна клімату є реальною загрозою, і ми прагнемо зробити свій внесок у боротьбу з нею. Ми пишаємося тим, що можемо оголошувати про досягнення чистого нуля у нашій діяльності до 2030 року.

Цього ми досягли за рахунок ряду заходів, зокрема:

  • Перехід на відновлювані джерела енергії для електропостачання нашого кампусу;
  • Встановлення енергоефективних систем у наших будівлях
  • Зниження викидів від нашого транспорту;
  • Інвестування в дослідження та розробки нових технологій, які допоможуть нам зменшити наш вплив на навколишнє середовище.

Ми вважаємо, що це досягнення є важливим кроком у нашому зобов’язанні бути відповідальним і сталим університетом. Ми продовжуватимемо працювати над тим, щоб зменшити наш вплив на навколишнє середовище, і ми закликаємо інших приєднатися до нас у боротьбі зі зміною клімату.

Ми вдячні нашим студентам, викладачам, співробітникам та аспірантам за їхню підтримку у досягненні цього історичного моменту. Разом ми можемо зробити різницю.

Ми віримо, що ці кроки допоможуть нам досягти ЦСР і створити краще майбутнє для всіх.

Стратегія сталого розвитку Міжрегіональної Академії управління персоналом

Strategy of sustainable development of the Interregional Academy of Personnel Management

Поділитися посиланням: