Кузик Петро Миколайович

Кузик Петро Миколайович

Підприємець, політик, військовослужбовець, учасник російсько-української війни.

Лицар Ордена Богдана Хмельницького III ступеня (2023).

Комерційний директор Видавничого центру “Екслібріс” та директор ТОВ “ТВК “Зовнішня реклама”. Підприємства, які очолював П. Кузик досягли достатньо високих результатів, представляли галузь видавництва та поліграфії на міжнародних виставках, у тому числі в Лондоні.

Голова Деснянської районної державної адміністрації м. Києва (2014).

Депутат Броварської міської ради (2010–2014) та Київської міської ради (2014–2020).

У 2014 р. був вояком окремого добровольчого батальйону “Карпатська Січ” у війні на Сході України та отримав поранення біля Пісків Донецької області. Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну П. Кузик командував добровольчим батальйоном “Свобода” під час боїв за Київ. Згодом очолюваний ним батальйон “Свобода” увійшов до складу 4-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України та продовжив воювати на Сході України в боях за Кремінну, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ тощо.

У жовтні 2022 р. увійшов до списку ТОП 25 Найвпливовіших українських військових.

Навчання у МАУП: бакалавр за спеціальністю “Інвестиційне управління” (2010), Магістр за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” (2019), Магістр права (2022), Доктор філософії (PhD) за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” (2024).

https://uk.wikipedia.org

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/lyudi-nv-u-rik-viyni-ukrajinci-chiji-rishennya-y-vchinki-ye-uosoblennyam-progresu-y-voli-do-peremog-50292549.html

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/generali-peremogi-nv-nazivaye-25-nayvplivovishih-ukrajinskih-viyskovih-50276584.html

Поділитися посиланням: