Меню

Google Академія

Інструкція зі створення власного профілю науковців МАУП в Google Академії

Google Академія (Google Scholar) (https://scholar.google.com.ua/) – пошукова система вільного доступу, яка забезпечує повнотекстовий пошук наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Google Академія (Google Scholar) дозволяє легко здійснювати розширений пошук академічної літератури. З одного місця можна здійснювати пошук серед багатьох дисциплін та джерел, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, анотації та статті академічних видань, а також професійні асоціації, сховища попередніх варіантів робіт, вищі навчальні заклади та освітні організації. Google Академія дозволяє знайти дослідження, яке найбільш відповідає Вашому запиту, серед великої кількості академічних дослідницьких робіт.

УВАГА! Перед початком реєстрації в Google Академії обов’язково мати електронну поштову скриньку Google (@gmail.com). Якщо її немає - відкрийте поштову скриньку на gmail.com на своє ім’я.

Після відкриття поштової скриньки на gmail.com необхідно зайти (УВАГА! обов’язково знаходячись у своєму аккаунті @gmail.com)  на сайт Google Академії - https://scholar.google.com.ua/ і натиснути кнопку зверху «Мои цитаты».

Переходимо до форми реєстрації:

Реєстрація у Google Академії складається з 3 кроків

Крок 1

Заповнюються поля: 

  • ім’я та прізвище писати в називному відмінку українською мовою.

Зразок: Дмитро Іваненко

  • у графі «приналежність» вказати -  Міжрегіональна Академія управління персоналом  (УВАГА! Писати виключно повну назву, а не абревіатуру, відокремлені структурні підрозділи Всеукраїнського університету не вказувати)
  • адреса електронної пошти для підтвердження в офіційному домені, з якої буде можливо підтвердити реєстрацію вказати ndrstad@iapm.edu.ua
  • галузь наукових інтересів вказати українською мовою. Зразок: політологія
  • домашню сторінку вказати  www.maup.com.ua

Після заповнення всіх граф натиснути кнопку «Наступний крок».

Крок 2

На цьому кроці Google Академія запропонує додати до свого профілю статті. Виберіть свої статті. Якщо статтей в автоматичному режимі не знайдено, цей крок можно пропустити і додати статті пізніше  (УВАГА! У термін не пізніше десяти днів після реєстрації). Переходимо до наступного кроку.

Крок 3

На цьому кроці необхідно обрати спосіб оновлення профілю, поставивши відповідну позначку. Необхідно поставити її у графі «Оновлювати список статтей у моєму профілі автоматично» та перейти до свого профілю натиснувши кнопку «Перейти до свого профілю»:

Профіль у Google Академії створено.

Переходимо у профіль Google Академії для подальшого його редагування. На цьому етапі можна додавати власну фотографію (150x150) (УВАГА! Фотографію додати обов’язково), змінювати або редагувати особисті дані, афіліацію, сферу наукових інтересів, здійснювати додатковий пошук для додавання статей (в різних варіантах написання, різними мовами). Для додавання нових статей у свій профіль використовуємо кнопку «Додати».

Вам буде запропоновано із наведеного списку групи статей обрати ті, автором яких Ви є. Можливо, доведеться вибрати декілька груп, якщо Ви писали статті з різними співавторами або для різних джерел. Уважно переглядаємо статті та обираємо свої, ставимо галочки. Додаємо їх до профілю.

УВАГА! Після редагування профілю, обов’язково зробити його загальнодоступним. Для цього потрібно натиснути кнопку «Зробити загальнодоступним».

Поділитися посиланням: