Google Академія

Інструкція зі створення та коригування власного профілю науковців МАУП в Google Академії

Google Академія (Google Scholar) (https://scholar.google.com.ua/– пошукова система вільного доступу, яка забезпечує повнотекстовий пошук наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. 

Google Академія (Google Scholar) дозволяє легко здійснювати розширений пошук літератури серед багатьох дисциплін та джерел, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, анотації, також професійні асоціації, заклади вищої освіти та освітні організації. Google Академія дозволяє знайти дослідження, яке найбільш відповідає Вашому запиту, серед великої кількості дослідницьких робіт.

Науковці також можуть дивитися весь масив інформації щодо посилання на їх наукові роботи (кількість цитувань, їх авторів, статистику цитувань по роках).

УВАГА! Для реєстрації в Google Академії обов’язково потрібно мати корпоративну пошту співробітників Академії в домені @maup.com.ua. Для її отримання необхідно звернутися до відділу кадрів (вн.тел. 13-79) Міжрегіональної Академії управління персоналом. або !!! Якщо її немає, використовуйте пошту [email protected]

Також Для реєстрації в Google Академії обов’язково потрібно мати електронну поштову скриньку Google (@gmail.com) або створити електронну поштову скриньку Google (@gmail.com) в разі її відсутності.

Після відкриття поштової скриньки на gmail.com, не закриваючи її, відкрити нову вкладку і знайти «Google Академія» - https://scholar.google.com.ua/ і натиснути кнопку зверху «Мій профіль».

Переходимо до реєстрації, яка складається з 3-х кроків:

Крок 1  Заповнюються поля: 

  • Прізвище та ім’я писати в називному відмінку англійською, українською та іншими мовами (за необхідності) на яких публікувались наукові монографії, статті, виступи на наукових конференціях автора).

Англомовний варіант повинен стояти першим, прізвище повинно бути попереду. Англійський та український варіанти необхідно розділити комами.

«Приклад: Ivanenko Dmytro, Іваненко Дмитро…»

  • у графі «приналежність» вказати:

Interregional Academy of Personnel Management, Міжрегіональна Академія управління персоналом

Писати виключно повну назву, а не абревіатуру, відокремлені структурні підрозділи Всеукраїнського університету не вказувати)

  • адреса електронної пошти для підтвердження реєстрації вказати Вашу корпоративну пошту в домені

@maup.com.ua,

(підтвердження реєстрації в Google академії здійснюєте самостійно, Вам прийде лист на електронну пошту)

!!! Якщо корпоративної пошти немає, використовуйте пошту [email protected], в цьому випадку підтвердження здійснює Центр організації наукової роботи та інновацій в освітньому процесі

  • галузь наукових інтересів вказати українською мовою.

Приклад: політологія

Після заповнення всіх граф натиснути кнопку «Наступний крок».

Крок 2

На цьому кроці Google Академія запропонує додати до свого профілю бібліографічні дані статей. Вам буде запропоновано із наведеного списку групи статей обрати ті, автором яких Ви є. Можливо, доведеться вибрати декілька груп, якщо Ви писали статті з різними співавторами або для різних джерел. Уважно переглядаємо статті та обираємо свої, ставимо галочки. Додаємо їх до профілю.

Якщо статей в автоматичному режимі не знайдено, необхідно додати вручну хоча б одну публікацію – без цього профіль не буде знаходитися пошуковою системою!

Для цього потрібно натиснути кнопку «Добавить», після цього кнопку зліва «Додати статті вручну», заповнити всі графи (Назва, Автори, Дата Публікації, Журнал, Том, Номер, Сторінки, видавець).

Якщо вказується, не наукова стаття, а монографія, дисертація чи матеріали конференції потрібно натиснути зверху відповідну кнопку.

Переходимо до наступного кроку.

Крок 3

На цьому кроці необхідно обрати спосіб оновлення профілю, поставивши відповідну позначку. Необхідно поставити її у графі «Оновлювати список статей у моєму профілі автоматично» та перейти до свого профілю натиснувши кнопку «Перейти до свого профілю»:

Профіль у Google Академії створено.

Переходимо у профіль Google Академії для подальшого його редагування. На цьому етапі можна додавати власну фотографію (150x150) (УВАГА! Фотографію додати обов’язково), змінювати або редагувати особисті дані, афіліацію, сферу наукових інтересів, здійснювати додатковий пошук для додавання статей (в різних варіантах написання, різними мовами).

УВАГА! Після редагування профілю, обов’язково зробити його загальнодоступним. Для цього потрібно натиснути кнопку

«Зробити загальнодоступним».

Поділитися посиланням: