Діяльність та проекти

  • Вебінар 1. "Війна в Україні"

    22 березня 2022 р. відбувся перший вебінар із циклу "Публічне управління та виклики війни". Захід об'єднав здобувачі вищої освтіи магістерського рівня за спеціальінстю "Публічне управління та адміністрування". Даним вебінаром розпочав свою діяльність новостворений Центр резилієнтності та громадянської партисипації при ННІУЕБ МАУП.

    Згорнути ↑
  • Життєстійкість публічного службовця

    Виклик війни став складним і травмуючим. ННІУЕБ продовжує надавати можливості здобувачам магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" розвинути свою антикрихкість та здатність адаптації до стресових умов - через участь у тематичних вебінарах (цикл вебінарів "Публічне управління та виклики війни"). 29 березня відбувся вебінар "Життєстійкість публічного службовця: що це таке і як нею керувати в умовах нової реальності".

    Згорнути ↑
  • Вебінар 3. Збереження особистої продуктивності в умовах війни

    5 квітня відбувся третій вебінар із циклу "Публічне управління та виклики війни". Здобувачі магістреського рівня вищої освіти за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" послухати поради та мали змогу отримати психологічну консультацію за тематичним напрямком "Я - управлінець. Як зберігати особисту продуктивність в умовах".

    Згорнути ↑
  • Вебінар 4. Соціальна відповідальність, волонтерство, благодійництво

    12 квітня відбувся черговий вебінар, відповідно плану роботи новоствореного Центру резилієнтності та громадянської партисипації ННІУЕБ МАУП. Здобувачі магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" разом із практичним психологом обміркували як жити та допомагати іншим в умовах війни.

    Згорнути ↑
  • Вебінар 5. Ділові комунікації в умовах війни

    19 квітня 2022 р. відбувся п'ятий вебінар із серії "Публічне управління та виклики війни". Життєстійкість - це здатність, що формується тривалою практикою. Практичний психолог разом із здобувачами магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" пропрацювали особливості дієвих комунікативних практик, що будуть корисними в умовах невизначеності та надзвичайного стану.

    Згорнути ↑
  • Вебінар 6. Війна: наші емоції та дії

    26 квітня 2022 р. фахівці Центру резилієнтності та громадянської партисипації ННІУЕБ МАУП провели вебінар на тему "Війна: наші емоції та дії. Антикрихкість публічного службовця". Здобувачі освіти ознайомилися зі специфікою проявів життєстійкості у професійній діяльності спеціалістів на управлінських посадах у публічному секторі (органи публічної влади, організації та підприємства державної та комунальної форми власності).

    Згорнути ↑
  • Вебінар 7. Ресурсність в умовах нових реалій

    3 травня було проведено вебінар на тему "Стабілізація та ресурсність в умовах нових реалій". Здобувачі освіти - майбутні публічні службовці обміркували потенціал різних джерел ресурсності, зокрема у контексті складності професійних ролей публічних службовців в умовах військового стану. забезпечення відповідальності місцевої влади за розвиток громади в умовах окупації та післявєнного стану.

    Згорнути ↑
  • Вебінар 8. Громадянська партисипація в умовах нових реалій

    10 травня відбувся заключний вебінар із серії "Публічне управління та виклики війни". Здобувачі освіти, у супроводі сертифікованого тренера із громадянської освіти та практичного психолога, розвивали компетентності щодо активізації участі жителів громади у прийнятті управлінських рішень на місцевому рівні та посиленні самоорганізаційних тенденцій врядування і демократії в умовах надзвичайної ситуації. Було обговорено теми щодо посилення значення місцевої громади у виробленні і провадження планів відновлення.

    Згорнути ↑
  • Тренінг 1. Управління стресом

    14 травня розпочався проект для здобувачів магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" ННІУЕБ МАУП. Тренінговий курс об'єднав близько 40 бажаючих учасників пройти додаткове неформальне навчання з метою розвитку резилієнтності як необхідної складової професійної компетентності публічного службовця у сучасних умовах. Перший тренінг на тему "Управління стресом та складними ситуаціями" відбувся онлайн.

    Згорнути ↑
  • Тренінг 2. Інструменти комунікації

    21 травня у форматі офлайн відбувся другий тренінг проекту "Підтримка населення під час війни". Заявлена тема: "Інструменти комунікації у стресових умовах".

    Згорнути ↑
  • Тренінг 3. Менеджмент складних ситуацій

    Тренінговий курс "Підтримка населення під час війни" продовжився 28 травня черговим тренінгом. Дякуємо за активність усім учасникам.

    Згорнути ↑
  • Тренінг 4. Про емоційне виснаження та як ним керувати

    4 червня у форматі офлайн відбувся черговий тренінг у рамках курсу "Підтримка населення під час війни" на тему "Як долати емоційне виснаження під час війни". Тренінг видався корисним і у напрямку розвитку емоційного інтелекту учасників.

    Згорнути ↑
  • Тренінг 5. Як контролювати психологічний стан в умовах війни

    11 червня черговим тренінгом продовжилася реалізація проекту "Підтримка населення під час війни".

    Згорнути ↑
  • Тренінг 6. Громадянська участь в умовах нових реалій

    18 червня відбувся тренінг "Громадянська участь в умовах надзвичайного стану".

    Згорнути ↑
  • Тренінг 7. Партисипативні можливості у громаді (контекст соціалізації ВПО, формування планів відновлення)

    25 червня 2022 р. у форматі офлайн відбувся заключний тренінг у рамках проекту "Підтримка наслення під час війни". Темою тренінгу стали питання партисипативних можливостей для управління місцевими справами у громаді в умовах війни.

    Згорнути ↑




Поділитися посиланням: