Меню

Спортивні

В Академії пройшли змагання з тенісу: у лідерах технікумівці та студенти ІСНіС
22 2017 22:55

В індивідуальних заліках та командних поєдинках з настільного тенісу зустрілися студенти Президентського університету та Економіко-правового технікуму при МАУП

Чемпіонат МАУП зі стрітболу: золото у команди ІМЕФ+ІКІТ
03 2017 14:48

2 березня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся Чемпіонат зі стрітболу

«У ліцеї вже змалку прививають любов до найінтелектуальнішого виду спорту!» - Іван Захарчук
25 Листопада 2016 16:28

Для того щоб здобувачі вищої освіти вели здоровий спосіб життя і відвідували спортивні секції необхідно ще змалечку виховувати в них любов до спорту

Баскетбольна команда МАУП «Шамани» на Кубку України FreezeOil
22 Листопада 2016 12:37

У цьому сезоні команда МАУП «Шамани» взяла участь у професійному Кубку України з баскетболу FreezeOil

Збірна команда ІМЕФ+ІКІТ – чемпіон МАУП з баскетболу!
03 Листопада 2016 12:40

1 листопада в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся Чемпіонат МАУП з баскетболу

У МАУП пройшов Відкритий кубок з рукопашного бою серед юнаків
31 Жовтня 2016 13:06

Організаторами змагань виступили Федерація рукопашного бою України, спортивний клуб «РУКБО» та керівництво Академії

Завершився Чемпіонат МАУП з футболу
26 Жовтня 2016 10:58

Днями в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся Чемпіонат МАУП з футболу, в якому взяли участь команди інститутів Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП

У МАУП відбулися V Спортивні ігри школярів України з шахів
18 Жовтня 2016 14:46

Участь у змаганнях з інтелектуального виду спорту взяли школярі з 13 областей України

Студентка МАУП здобула золото в Ріо та встановила новий світовий рекорд!
12 Вересня 2016 14:47

Катерина Істоміна виграла золоту медаль на Паралімпійських іграх в Ріо на дистанції 100 м

Студент МАУП Жан Беленюк завоював «срібло» Олімпійських ігор-2016!
16 Серпня 2016 09:23

Жан Беленюк завоював «срібло» олімпійського турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 85 кг