Про Академію

Меню

Команда технікуму – переможці чемпіонату МАУП з міні-футболу

18 Травня 2016 16:41

З 16 до 18 травня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся чемпіонат МАУП з міні-футболу, в якому взяли участь команди інститутів Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП. Серед команд:

• Команда Економіко-правового технікуму при  МАУП (ЕПТ);
  • команда Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій (ІКІТ);
  • команда Інституту права ім. князя Володимира Великого (ІП);
  • команда Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої  княгині Ольги (ІМЕФ);
  • команда Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса (ІМВЛ);
  • збірна команда Інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького та Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.Алієва (ІМБ+ІСН).

Півфінал і фінал Чемпіонату відбувся 18 травня. У запеклих півфінальних футбольних поєдинках зійшлися команди: ІКІТ vs ЕПТ, ІП vs ІМЕФ.

В боротьбі за титул чемпіона зустрілися команда  Економіко-правового технікуму при МАУП та команда  Інституту права ім. князя Володимира Великого. Фінал був дуже напруженим, жодна команда не поступалася супернику. В середині першого тайму ЕПТ впевнено влучив у ворота суперників і тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь технікумівців. У другому таймі напруга зросла: на 4-й хвилині команда ЕПТ забила правовикам і рахунок став 2:0. За хвилину до кінця тайму правовики забили останній гол технікуму, проте лідерів було вже не наздогнати.  Чемпіонами МАУП з міні-футболу стала команда Економіко-правового технікуму при  МАУП.