Про Академію

Меню

Студенти МАУП долучилися до Всеукраїнського форуму «Студентство – авангард державотворення»

29 Листопада 2017 12:39

24–26 листопада Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації у партнерстві з громадською організацією «Молодіжна антикорупційна агенція» організували спрямований на налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями Всеукраїнський форум «Студентство – авангард державотворення».

У форумі, який проходив у культурно-оздоровчому центрі «Пролісок», що в смт Козин Обухівського району Київської області, взяли участь голова студентської ради МАУП Артур Мамонов та студентка 6 курсу Аліна Левенчук.

Під час заходу студенти мали змогу дізнатися більше та висловити власну думку про такі важливі історичні події, як Революція на граніті, Помаранчева революція, Сумська студентська революція на траві – 2004, Революція Гідності та військові дії на сході України. Також з молоддю було проведено тренінги, семінари та навчальні ігри. 

 

 

Поділитися посиланням: