Про Академію

Меню

В Академії відбувся конкурс «Пісенне мереживо»

30 Листопада 2017 17:24

28 листопада в МАУП відбувся конкурс «Пісенне мереживо»: талановиті студенти Академії виконували різдвяні та новорічні пісні. Це були і колядки, щедрівки, і сучасний репертуар. Учасники та гості заходу мали нагоду насолодитися спалахом справжньої юнацької творчості. Настрій у присутніх був святковим, одяг – також. Дівчата вдяглись у коктейльні сукні – білі, чорні, червоні та рожеві, прикрашені намистом і камінням. Розпочалася конкурсна програма піснею «Щедрівка» у виконанні хору Інституту реклами МАУП.

У конкурсі взяли участь студенти не лише інститутів МАУП, а й Економіко-правового технікуму при МАУП та вихованці Навчально-виховного комплексу «Престиж» при МАУП.

Прекрасне виконання продемонструвало, наскільки талановитим є сучасне студентство і які перспективи мають ці молоді люди, котрі крім навчання майбутній професії знаходять в собі сили, час і натхнення, аби творити, розвиватися духовно і цікаво, з користю проводити дозвілля.

- Вийти на сцену важко. Щоб вийти на сцену, потрібно мати сміливість. Для цього мало лише голосу і таланту, для цього потрібно бути публічною людиною, – привітав учасників проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Федорович Головатий.

Усі учасники отримали дипломи лауреатів і подарунки. А переможців визначало журі на чолі з Миколою Головатим. Гран-прі присуджено наймолодшій учасниці конкурсу учениці 6 класу НВК «Престиж» при МАУП Христині Зарицькій. Дівчинка вразила присутніх надзвичайно артистичним виконанням колядки «Ой, у полі, полі…».

Поділитися посиланням: