Про Академію

Меню

Відбувся тренінг «Сучасні підходи до розвитку емоційного інтелекту як визначальний напрям Вашої життєвої та професійної успішності»

15 Лютого 2019 16:20

Професія вчителя багатогранна, вона не зводиться тільки до знання предмета і любові до дітей. Як би не був професійно підготовлений учитель, він просто зобов'язаний постійно удосконалювати свої особисті якості та підвищувати професійний рівень.  Адже від професіоналізму вчителя, його компетентності, поведінки залежать не тільки успіхи учнів на уроці, а і їх успішність в дорослому житті.

15 лютого 2019 року у МАУП відбувся тренінг «Сучасні підходи до розвитку емоційного інтелекту як визначальний напрям Вашої життєвої та професійної успішності». Організувала тренінг кафедра професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП.

Спікером на тренінгу була – Муромець Вікторія Сергіївна кандидат педагогічних наук, доцент, практикуючий психотерапевт, тренер-фасилітатор.

Тренінг відвідали завідувачі дошкільних/шкільних закладів; учителі та педагогічні працівники закладів вищої освіти.

На тренінгу Вікторія Сергіївна розповіла про те, що емоційна реакція на події, які відбуваються навколо нас залежить від розумового розвитку. Чим вище цей рівень, тим легше людина може зрозуміти причину невідповідності бажаного з очікуваним, і завдяки цьому управляти емоційними реакціями. Важливим питанням, яке порушувалося на тренінгу, було вміння вести оптимістичний спосіб життя. Учасників було ознайомлено із прийомами створення та підтримки позитивного налаштування. Настрій, з яким людина прокидається уранці, впливає упродовж дня. Починати кожен новий день краще з радістю і готовністю до життєвих випробувань, приємних сюрпризів.

Спікер ознайомила учасників із особливостями розвитку комунікативної креативності, гнучкості в оцінці будь-якої ситуації, а також зміцнення групової єдності.

Тренінг був насичений практичними порадами та цікавими методами, які необхідні та можна застосовувати і використовувати в життєвих ситуаціях з урахуванням психологічних особливостей та типу темпераменту особистості, а також у майбутній професійній педагогічній діяльності. Учасники також мали змогу ознайомитися з навичками швидкої релаксації, пізнали особливості складання портрета оптимістичної людини або «улюбленця долі»,  засоби актуалізації мотиву досягнення успіхів у своїй повсякденній діяльності.

Поділитися посиланням: