Про Академію

Меню

Викладачі та студенти Академії відвідали театр оперети

23 Вересня 2016 11:05

У рамках культурно-естетичного виховання 22 вересня студенти та викладачі Академії відвідали виставу «Сільва» у Київському академічному театрі оперети.

«Сільва»  – оперета угорського композитора Імре Кальмана, написана в 1915 році. Прем'єра відбулася 17 листопада 1915 року в театрі ім. Йогана Штрауса у Відні. За сюжетом акторка Сільва Вареску і молодий аристократ Едвін кохають один одного. Але у вищому світі шлюб зі співачкою кабаре неможливий, тим паче, коли є інша наречена, гідна багатого княжого роду. Здається, історію Сільви і Едвін можна забути. Однак загасити пристрасть кохання не можливо.

Після вистави студенти МАУП поділилися своїми враженнями, відзначивши яскраву гру акторів, зокрема виконавців ролей Сільви  (В.Туліс), Едвіна  (заслуженого артиста України І. Левенця) та Боні (А.Курбанова). МАУПівцям також запам’яталися розкішні костюми та вражаючі декорації вистави. Викладачі ж Академії були вражені оркестровим супроводом, адже команда оркестру та диригент вельми чітко відображали в музиці атмосферу сцени.  

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: