Навчання

Меню

Іспит зі знання української мови для іноземців

Знання української мови є однією з основних вимог, котрі ставляться до претендента на прийняття до громадянства України. Зокрема, іноземець, який має намір отримати українське громадянство, до звернення в Державну міграційну службу повинен отримати довідку про володіння державною мовою.

Згідно зі ст. 9 Закону України «Про громадянство України», щоб отримати громадянство необхідно подати певний перелік документів. Відповідно до п. 45. Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, для прийняття до громадянства України, одим із таких документів є:

– документ про володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування, який видається в Україні керівником навчального закладу.

Тобто для набуття громадянства України іноземець зобов’язаний засвідчити відповідний рівень володіння державною мовою. Це означає, що особа, котра бажає отримати громадянство, повинна скласти іспит для підтвердження володіння українською мовою та її розуміння.

Міжрегіональна академія управління персоналом відповідно до Порядку атестації осіб, які приймають громадянство України та потребують довідки про володіння державною мовою або розуміння її в обсязі достатньому для спілкування, здійснює проведення такого іспиту та видачу сертифікату про знання державної мови іноземцям для отримання громадянства України.

Адреса проведення іспиту та отримання довідки: 

Вища школа управління МАУП, м.Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 24, каб.15 (з 9.00 до 17.00, з понеділка по п’ятницю).

Телефони для довідок: 
(044) 490-95-15, 524-57-96; факс: (044) 524-57-96
моб.067-857-57-55
e-mail: vshu@iapm.edu.ua

Поділитися посиланням: