Про Академію

Меню

Засідання Вченої ради ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональної Академії управління персоналом»

24 Листопада 2021 16:03

24 листопада 2021 року в Конференц-залі Президії МАУП відбулося засідання Вченої ради ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом».

На початку засідання Президент Міжрегіональної Академії управління персоналом Ростислав Щокін вручив нагороди, а також дипломи про присудження наукових ступенів та атестати про присвоєння вчених звань.

За зайняте III місце в номінації «Підготовка магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (період 2020/2021 навчальний рік) у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики впроваджень освітніх інновацій у систему професійної підготовки державних службовців», що проводиться Нацдерслужбою вручено завідувачу кафедри публічного адміністрування Семенець-Орловій Інні Андріївні.

Сертифікат учасника у науково-популярному заході «Ніч молодіжної наук 2020/2021», який проводила Рада молодих учених МОН України, та премія від Міжрегіональної Академії управління персоналом вручено студентам Навчально-наукового інституту управління, економіки та бізнесу Мілеру Владиславу Сергійовичу та Гуслістій Ганні Геннадіївні.

Диплом доктора економічних наук вручено Леонову Ярославу Володимировичу.

Диплом доктора філософії за спеціальністю «Публічне управління та урядування» вручено Мартиненку Олександру Андрійовичу.

Диплом кандидата наук з державного управління вручено Капелісті Ірині Михайлівні.

Диплом кандидата юридичних наук вручено Перовій Людмилі Вікторівні.

Диплом кандидата економічних наук вручено Бойку Максиму Володимировичу.

Атестат доцента кафедри публічного адміністрування вручено Дакал Аллі Василівні. 

 Відповідно до порядку денного, члени Вченої ради заслухали питання:

1. Про присвоєння вченого звання:

«Професор»:

Попову Олександру Олександровичу – член-кореспонденту НАН України, доктору технічних наук, старшому науковому співробітнику, професору кафедри комп’ютерних інформаційних систем і технологій Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій та дизайну.

«Доцент»:

Каракасіді Олені Федорівні – кандидату наук з державного управління, професору кафедри правових дисциплін Одеського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом. 

2. Про освітню, виховну та наукову діяльність Сєверодонецького інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Доповідали: керівник Центру контролю якості освітніх послуг Аріфходжаєва Тетяна Борисівна та директор Сєверодонецького інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом Кравцова Єлизавета Олександрівна.

3. Про результати вступу до аспірантури в 2021 році для здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Доповідав: проректор Академії Храпатий Сергій Вікторович.

4. Поточні питання.

4.1. Про рекомендацію до друку наукових видань.

Доповідав: проректор Академії Храпатий Сергій Вікторович.

4.2. Про затвердження складів разових спеціалізованих вчених рад.

Доповідав: проректор Академії Храпатий Сергій Вікторович.

4.3. Про затвердження Положення про розроблення та реалізацію освітніх програм в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Доповідала: директор Навчально-методичного інституту Грабовенко Наталія Валеріївна.

4.4. Про затвердження Положення про порядок та умови обрання студентами дисциплін за вибором в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Доповідала: директор Навчально-методичного інституту Грабовенко Наталія Валеріївна.

4.5. Про затвердження Положення про формування та реалізацію індивідуальних навчальних планів здобувачів вищої освіти в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Доповідала: директор Навчально-методичного інституту Грабовенко Наталія Валеріївна.

4.6. Різне.

 

Поділитися посиланням: