Про Академію

Меню

16 вересня у Хмельницькому інституті МАУП відбувся психологічний воркшоп (тренінг) «ОСНОВНІ НАВИЧКИ ТЕЛЕФОННОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ»

16 Вересня 2020 15:48

У тренінгу взяли участь студенти-психологи 1, 2, 3 курсів. Учасники мали змогу спробувати себе в ролі психолога-консультанта.

Тренінг проводила Тетяна Михайлівна Черкасова, старший викладач кафедри психології Хмельницького інституту МАУП, практикуючий психолог, психотерапевт.

Мета тренінгу: необхідність набути навичок телефонного консультування; вивчити основні прийоми даного виду діяльності в зв’язку з ситуацією карантину та не завжди якісної роботи Інтернету (що в деяких випадках виключає можливість його використання).

Завдання і призначення тренінгу: пізнати себе через спілкування з собою та іншими; сформувати готовність в учасників заняття до надання психологічної допомоги дистанційно; допомогти здобувачам вищої освіти набути навички телефонного консультування; ознайомитися з роботою служби «Телефон довіри»; засвоїти необхідні прийоми для консультування у вигляді бесіди по телефону; отримати знання стосовно психологічної роботи з різними категоріями абонентів.

Поділитися посиланням: