Про Академію

Меню

10.10.2019 р. в Чернігівському інституті МАУП зі студентами була проведена лекція-бесіда присвячена Всесвітньому дню психічного здоров’я

10 Жовтня 2019 15:30

З метою запобігання психічним захворюванням в Чернігівському інституті МАУП проводилась інформаційно-просвітницька робота серед студентської молоді. На зустріч запросили кваліфікованого медичного працівника, лікаря-психіатра, заступника головного лікаря з медичних питань Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Шубу Богдану Орестівну.

Головна мета даного заходу полягає в тому, щоб змінити ставлення студентів до власного здоров’я, запобігти виникненню і поширенню таких негативних явищ, як: суїцид, наркоманія, алкоголізм та паління.

Запрошений на зустріч зі студентами лікар-психіатр порушила питання про: психологічний аспект суїциду; причини суїцидальної поведінки серед молоді, та як допомогти дитині в кризовій ситуації; до яких хвороб можуть привести думки; вживання наркотиків і алкоголю та втеча від реальності й ломка; а також розповів про жахи інтернет-залежності.

 Богдана Орестівна підкреслила у своєму виступі, що ці негативні явища, несуть у собі велику небезпеку для людства. Насамперед, негативно впливають на здоров’я людей, сприяють розвитку соматичних і психічних захворювань, і це є одна з причин збільшення смертності населення.

Лікар-психіатр ознайомила присутніх з проблемами та методами боротьби з цими негативними явищами, розповіла про стан захворювання в цілому по Україні та у Чернігівській області зокрема.

Наприкінці лікар відповіла на численні запитання.

ПРЕС-ЦЕНТР
Чернігівського інституту  МАУП

Поділитися посиланням: