Про Академію

Меню

День знань у МАУП: міжнародні привітання, dj-семпли та унікальний флешмоб

31 Серпня 2017 18:34

31 серпня Міжрегіональна Академія управління персоналом відкрила двері до знань для тисяч студентів в усіх куточках України та закордоном.

За багаторічною традицією свято Дня знань розпочалося молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, який проводив настоятель академічного храму на честь Собору Дванадцяти Апостолів МАУП протоієрей Діонісій Мартишин. На урочистостях були присутні студенти, викладачі, керівництво Академії, представники духовенства, громадськості, знані науковці й творчі колективи. Отець Діонісій благословив студентів на вдале навчання, наукові здобутки і звернувся до присутніх зі святковим словом:

 «1 вересня, День знань, особливий день для кожної людини, яка розуміє, що освіта, виховання,наука, просвітницька діяльність – це справжні процеси модернізації життя суспільства, оновлення людської історії й майбутнє усього світу. І сьогодні звертаючись до Бога, прикликаючи Боже благословення на новий навчальний рік у нашій рідній Академії, ми просимо у Бога сил, натхнення, радості пізнання світу. Варто нагадати, що справжні цінності Європи, духовна культура європейського простору сформувались на засадах християнської теології, філософії, естетики, архітектури, поезії, живопису й літератури. Прикликаючи Боже благословення на усіх професорів, викладачів, студентів, працівників Академії та вельми поважних гостей, хочу побажати усім міцного здоров’я, апостольського оптимізму, святоотцівської мужності, Христової мудрості, натхнення, творчих здобутків та важливих досягнень у галузі освіти, науки, виховання,просвітництва і пізнання світу».  

Продовжилося свято урочистою лінійкою, участь у якій за традицією брали студенти усіх інститутів, технікуму та коледжу при МАУП та Інституту реклами. Цьогоріч почесне право проведення лінійки було надано доктору політичних наук, кандидату історичних наук, професору, проректору з наукової та виховної роботи МАУП  Миколі Головатому.

Після внесення прапору України, прапорів Міжнародної кадрової академії та Міжрегіональної Академії управління персоналом і виконання Гімну України до присутніх із вітанням та напутнім словом звернувся ректор Академії Микола Курко:

«Мені надзвичайно приємно вітати всіх Вас цього теплого ранку 31 серпня! Я певен, що Всі, хто став учасником  нашого свята, - і ті, хто вже не перший раз перебуває на цій площі, і хто вперше бере участь в урочистостях на території Академії – відчувають хвилювання. Хвилюються викладачі – досвідчені професори і молоді кандидати наук – чи стане нинішнє молоде покоління достойною зміною випускникам, які вже встигли прославити МАУП досягненнями в науці,  обраній професії, політичній кар’єрі? Хвилюються першокурсники – які викладачі в цьому вузі – вимогливі чи трохи поблажливі: як в рідній школі? Хочу як ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом  звернутися, в першу чергу, до Вас, дорогі першокурсники, та до Вас, шановні батьки, і запевнити, що ви зробили правильний вибір, обравши наш вуз, і колектив МАУП, в свою чергу,  зробить все, щоб Ви змогли найближчим часом переконатися в цьому і пишатися в майбутньому тим, що маєте диплом Академії!  Бажаю вам, дорогі першокурсники, досягти своєї мети і стати гідними студентами своїх вчителів, зустріти вірних щирих друзів і кохання на все подальше життя. Впевнений, що зерна науки, якими будуть засіяні Ваші душі, дадуть добрі сходи і забезпечать Вас у майбутньому щедрим урожаєм мудрості та натхнення».

На урочистому святі першокурсникам вручали символічний студентський квиток Микола Ануфрієв та директор Економіко-правового технікуму при МАУП Катерина Чорна.

Після вручення студентського квитка атмосфера на Площі знань стала ще більш урочистою і до слів привітань долучилися студенти Академії із вітальним словом до першокурсників. Так на Площі знань привітали присутніх піснями: переможець численних Міжнародних та Всеукраїнських пісенних конкурсів Ярослав Бурлачук, студентка Економіко-правового технікуму МАУП Катерина Данько та  студент Деснянського інституту Олексій Горовий. Справжній міжнародний фурор створили своїм привітанням студенти магістратури Самед Рустамов з Азербайджану, Чжао Юисінь з Китаю, Катеріне Більбао Ерасо з Еквадору та Аліна Левенчук з України.

По закінченню лінійки святкування продовжилися у кіноконцертному залі «Україна». В Міжрегіональній Академії управління персоналом велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню молоді. Тому перед концертною програмою Микола Головатий познайомив присутніх з історією Академії, зупинився на поняттях людська та національна гідність, а також  закликав бути національно свідомими громадянами. На цій урочистій ноті концертну програму відкрив колектив професійних та концертуючих музикантів гурт «Квітана». Лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів здивували залу надзвичайно різноманітним репертуаром: це були твори старовинної й сучасної української та європейської музики, а також авторські аранжування хітів поп, рок-музики і джазу. Їхній оригінальний підхід розкрив бандуру по-новому – сучасною та неординарною. Для студентів Академії колектив виконав світові хіти у власних обробках, а їхній спів супроводжувався різноманітними діджейськими семплами.

Однак урочистості з нагоди Дня знань не закінчилися на цьому. Найбільшою родзинкою свята став флешмоб. Студенти Академії, технікуму та коледжу утворили живий напис МАУП. Взявши до рук повітряні кульки вони випустили в небо близько сотні куль, що уособлювали найзаповітніші надії і сподівання про омріяне майбутнє!

Поділитися посиланням: