Про Академію

Меню

Десять років успішної співпраці Хмельницького інституту МАУП з Українським центром оцінювання якості освіти

01 Липня 2017 10:12

12 липня завершується зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

Тести складають усі, хто восени бачить себе першокурсником. Уже десять років випускники шкіл України, що бажають продовжити навчання у вищих навчальних закладах (ВУЗах) проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). За допомогою ЗНО визначається рівень їх знань і чи досить його для навчання у ВУЗі. Головна мета введення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні – це забезпечення об’єктивності при оцінці знань випускників, створення умов, за яких визначати можливість вступу до ВУЗу зможе рівень знань абітурієнта.

В 2008 році проходження зовнішнього незалежного оцінювання стало обов’язковою умовою для вступу до ВУЗу. Тестування проводилося з української мови та літератури, історії України, всесвітньої історії, зарубіжної літератури, хімії, біології, фізики, математики, основ права, географії й основ економіки.

Зовнішнє незалежне оцінювання якості знань на базі Інституту та Коледжу відбувається з 2008 року, у нас працює два пункти тестування. У 2017 році відбулася чергова основна сесія ЗНО та з 3 липня розпочинається додаткова сесія ЗНО – 2017.

Також у Інституті уже вісім років діє пункт реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання та відбувається пробне тестування.

 

Поділитися посиланням: