Про Академію

Меню

Команда МАУП увійшла до фіналу конкурсу юридичних клінік «Правознавець»

21 Листопада 2016 15:44

Під керівництвом Центральної Юридичної Клініки – Костянтина Володимировича Скіданова та Альони Віталіївни Демчук – студенти  4-го курсу Інституту права імені князя Володимира Великого МАУП взяли участь у конкурсі  «Правознавець».

Конкурс юридичних клінік «Правознавець» організовує Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві. Головною метою конкурсу є стимулювання юридичної освіти, правової грамотності, посилення прикладного характеру  юридичних знань.

За правилами конкурс проходить у два етапи. На першому етапі наша команда, у складі студентів Нікіти Усенка, Олексія Онопи та Владислава Грищенко, мала вирішити завдання за фабулою справи та додатків до неї. Далі команда МАУП подала вирішене завдання до Організаційного комітету конкурсу у формі позовної заяви, в якій учасники виклали правову позицію позивача у справі. Оцінювання робіт здійснювала конкурсна комісія, за результатами чого, командам-учасникам були присвоєні відповідні бали. Тож нещодавно команда МАУП отримала офіційного листа від організаторів конкурсу юридичних клінік, в котрому було зазначено:

 «Балів, присвоєних Вашій команді за результатами оцінювання роботи, поданої нею на перший етап Конкурсу (40), достатньо для виходу в фінал Конкурсу. Ваша Команда визначена фіналістом та проходить до другого етапу Конкурсу».

 Тож вітаємо команду МАУП із виходом до фіналу і бажаємо перемоги!

 Ольга Коробій 

Поділитися посиланням: