Про Академію

Меню

Круглий стіл присвячений Дню української писемності та мови пройшов у Чернігівському МАУП

08 Листопада 2017 16:14

7 листопада 2017 р. студенти і викладачі Чернігівського інституту МАУП брали участь у круглому столі «Українська мова: історія і сучасність» присвячену Дню української писемності та мови.

В програмі заходу було запропоновано перегляд фільму «Історична правда» з Вахтангом Кіпіані з подальшим його обговоренням. В дискусії порушувалися багато гострих питань щодо функціонування державної української мови в Україні, а саме: підтримка рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.

Організатор заходу Зіневич Л.В. закликала присутніх висловлювати власну точку зору щодо мовного питання й особистого ставлення до української мови, а також звернула увагу на важливість української культури й збереження традицій народу.

Зустріч відбулася в теплій, щирій, дружній атмосфері та мала важливе значення у сфері виховання патріотичних цінностей. Наповнені приємними враженнями, студенти усвідомили необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Поділитися посиланням: