Про Академію

Меню

Круглий стіл «Розвиток soft skills як ресурс формування фахових компетенцій» на базі Придунайської філіі МАУП

21 Травня 2020 13:03

В рамках святкування Дня науки в Україні 18 травня 2020 р.  в Придунайської філії МАУП відбувся заочний круглий стіл «Розвиток soft skills як ресурс формування фахових компетенцій», організатором якого виступила кафедра суспільно-наукових дисциплін. У заході взяли участь викладачі кафедри та студенти першого та другого курсів.

Під час засідання було проаналізовано універсальні soft skills, які цінують роботодавці в будь-якій сфері. Ідеальний кандидат на працевлаштування сьогодні - це lifelong learner з мисленням розвитку, який упевнений, що, доклавши зусиль, зможе розвинути в собі будь-який навик. Завідувач кафедри суспільно-наукових дисциплін, к.ф.н. Байрамова О.В., зазначила, що конкурентні переваги на ринку праці сьогодні мають ті фахівці, які володіють так званими soft skills: здатність приймати рішення, здатність до саморозвитку, наявність розвинутого емоційного інтелекту, креативного мислення, навичок коректно та з повагою комунікувати з іншими. Доповіді студентів 2 курсу Коцофляк Н., Пухкан В., Іваненко К. викликали живе обговорення дискусійних моментів щодо змісту презентованого матеріалу. Викладач Іванова О.В. порадила студентам навчитися ставити цілі і розставляти пріоритети, дотримуватися термінів, фокусуватися на головному, використовувати різні техніки тайм-менеджменту. Це – must have в епоху мультизадачності. Викладач кафедри Атанасов М.О. наголосив, що кожному з нас пора прийняти той факт, що «changes is a new norm» і тому необхідно тренувати в собі здатність бачити в змінах нові можливості для зростання. Студентка 1 курсу Думбрава Діна акцентувала увагу майбутніх фахівців на необхідності вивчати діловий етикет, створювати свій нетворк, грамотно приймати і давати фідбек, не переходячи на особистості.

Професорсько-викладацький склад кафедри суспільно-наукових дисциплін Придунайської філії МАУП бажає всім студентам та освітянам бути допитливими, відкритими до зворотного зв'язку і готовими завжди до змін!
https://www.facebook.com/groups/2657722740955122/permalink/3109203079140417/

Поділитися посиланням: