Про Академію

Меню

Курси для професійних аудиторів започаткувала Академія

30 Січня 2018 16:48

Аудитор – гарно оплачувана, престижна та затребувана професія. Однак ця професія вимагає постійного навчання та підвищення рівня кваліфікації.

Метою постійного удосконалення професійних знань та підвищення кваліфікації аудиторів є безперервне поглиблення, підтримання на належному рівні, розширення і оновлення професійних знань для забезпечення високої якості аудиту та супутніх йому послуг.

Аудитори України з метою виконання умов продовження терміну чинності сертифіката щороку удосконалюють свої професійні знання та проходять контрольне тестування відповідно до вимог Положення про постійне удосконалення професійних знань аудиторів України, затвердженого рішенням Аудиторської палати України від 31.05.2007 № 178/5 (зі змінами).

Відтепер в МАУП діятимуть курси для професійних аудиторів. Міжрегіональна Академія управління персоналом, маючи багаторічний досвід підготовки бакалаврів та магістрів за акредитованим напрямком «Облік і оподаткування», уклала 29 грудня 2017 року з Аудиторською палатою України договір щодо підготовки аудиторів до контрольного тестування та отримала право називатися «Центром підготовки аудиторів до контрольного тестування».

За цим Договором Міжрегіональна Академія управління персоналом та Аудиторська палата України співпрацюють при здійсненні Академією (Центром підготовки аудиторів до контрольного тестування) діяльності з організації удосконалення професійних знань аудиторів з метою підготовки останніх до контрольного тестування, а також проведення такого тестування.

Відповідно до обов’язкового щорічного удосконалення професійних знань аудиторів за програмами Аудиторської палати України Академія найближчим часом розпочне заняття за наступними темами:

  • Організація і методика контролю якості аудиторських послуг фірм, що виконують аудити та огляди фінансової звітності, а також завдання з надання впевненості і супутні послуги (40 год.)
  • Актуальні питання застосування в аудиторській практиці Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг (40 год.)
  • Отримання незалежним аудитором розуміння системи внутрішнього контролю суб’єкта господарювання та використання роботи внутрішнього аудиту (40 год.).

Навчання проводитимуть досвідчені лектори – сертифіковані аудитори з практичним досвідом діяльності. Під час проведення навчання  по кожній із зазначених програм учасники отримуватимуть відповідні навчально-методичні матеріали в паперовому та електронному вигляді.

В Академії такою підготовкою до контрольного тестування аудиторів та організацією проведення контрольного тестування займається Вища школа управління (директор – Кузьмінська Юлія Миколаївна; провідний фахівець – Вереїмчук Євгенія Анатоліївна, тел.: (044) 524-57-96, 490-95-15, e-mail: vshu@iapm.edu.ua).

Поділитися посиланням: