«Осінній дивосвіт» у МАУП

29 Вересня 2017 17:12

28 вересня у конференц-залі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулася виставка квіткових композицій та виробів з природніх матеріалів «Осінній дивосвіт», присвячена Дню працівників освіти.

Відкрив виставку та привітав присутніх зі святом проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий.

- Першого жовтня відзначається День працівників освіти. Немає на землі людини, яка б не вчилась, не отримувала знання. Практично кожна людина вчиться все своє життя. Тому ми традиційно проводимо в Академії «Осінній дивосвіт», захід, присвячений Дню працівників освіти, – зазначив проректор.

Микола Головатий наголосив на унікальності творчих, обдарованих людей.

На виставці були представлені роботи студентів Президентського університету, Економіко-правового технікуму при МАУП та вихованців Навчально-виховного комплексу «Міжнародний ліцей МАУП».

Учасники показали творчі доробки з дарів осені – каштанів, жолудів, барвистого осіннього листя та овочів.

Символом виставки стала першокурсниця Інституту реклами Олена Хруль у костюмі Осені. Сукню красуні було оздоблено різнокольоровим листям.

На виставці користувалися надзвичайним попитом дві селфі-локації з поетичними назвами «Осінній затишок» та «Барвиста осінь». Першу власноруч створювали студенти Навчально-наукового Інституту менеджменту, економіки та фінансів, другу – Навчально-наукового Інституту міжнародних відносин та соціальних наук.

Також можна було подивитись на роботи наймолодших учасників – учнів Міжнародного ліцею МАУП. Героями робіт дітлахів були персонажі улюблених мультиків та казок – Смішарики, Зелений Роджер, ТягниШтовхай та інші.

Наприкінці заходу всі учасники отримали подяки за активну участь у виставці «Осінній дивосвіт».

 

Поділитися посиланням: