Про Академію

Меню

Перемога в професійному конкурсі за випускницею Придунайської філії ПрАТ "ВНЗ "МАУП"

19 Лютого 2021 19:55

До прес-центру Придунайської філії МАУП прийшло приємне повідомлення про перемогу ( ІІ місце!) випускниці Придунайської філії Тарасенко Вікторії в професійному конкурсі. Вікторія відповіла на наші запитання, які ми оформили в інтерв ‘ю:

- Вітаємо з перемогою, шановна Вікторіє! Так приємно спілкуватись з тими випускниками нашої Придунайської філії, в кого завжди вірили викладачі, віддавали частку себе, надавали можливості для апробації майбутньої професії на різних експериментальних майданчиках!

Пишаємося Вами, Вашою відданістю професійному вибору в студентські роки та зануренням в улюблену професію!

-Дякую за привітання з перемогою! Дуже приємно через роки знов доторкнутися до Придунайської філії МАУП, де пройшли незабутні студентські роки!

-Розкажіть, де Ви зараз працюєте?

-На сьогоднішній день я начальник служби психологічного забезпечення військової частини 3058 Національної гвардії України.

-Як виникло бажання взяти участь в конкурсі? Що це за конкурс? Яким були завдання?

-Конкурс на визначення кращого психолога Національної гвардії України є щорічним. Я взяла участь в першому етапі конкурсу, де змагалось близько 20 добре підготовлених професіоналів своєї справи з різних областей Півдня України. Чесно та відверто кажучи, можу ствержувати, що завдання були досить складні: блок здобудків за 2020 рік; блок тестового складання теорії , схожий на державний іспит; блок практики та мастер-класів.

- Яку нагороду Ви отримали?

- Вже другий рік поспіль я отримую диплом за друге місце, тобто вже два роки є віце кращий психолог Півдня України. Надалі переможців чекає Другий Всеукраїнський конкурс НГУ.

- Чи виправдались очікування студентських років, проведених у Придунайській філії МАУП?

-Напевне, виправдались, адже я працюю за спеціальністю!

- Кому з викладачів бажаєте подякувати ще раз, кого пам’ятаєте?

-Щиро дякую директору філії, професорові та викладачеві Тамарі Рудольфівні Гуменниковій за все, що було створено для нас у закладі вищої освіти, а ще окрему подяку за вклад в мій розвиток хочу висловити таким викладачам, як: Прокоф'єва Людмила Олександрівна, Мазоха Інна Степанівна, Тишик Ірина Сергіївна, Іванова Олена Василівна, Куля Ірина Федорівна. Ці викладачі - надбання Академії, скарб професіоналів, які взрощують майбутніх спеціалістів.

- Що можете побажати теперішнім студентам, які навчаються у філії?

- Студентам - наснаги, терпіння! Розвивайте те, що є у вас всередині! Зробіть своїм девізом слова: «Роби те , що вмієш, і роби це з усіх сил!» Тільки через любов до свого вибору отримаєш результат, а через нове позитивне відчуття + дії =геніальність.

-Дякуємо за чудові побажання! Бажаємо у свою чергу Вам, Вікторіє, подальших успіхів!

Поділитися посиланням: