ПОВІДОМЛЕННЯ

16 Січня 2020 20:55

Законом України № 392-IX  від 18.12.2019 внесені зміни до Закону України «Про вищу освіту», відповідно до яких не припускається створення та функціонування територіально відокремлених структурних підрозділів закладів вищої освіти в містах Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі (стаття 33 Закону України «Про вищу освіту»). Крім того, внесені зміни до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про вищу освіту», згідно яких територіально відокремлені структурні підрозділи закладів вищої освіти у вищевказаних містах, що функціонують на день набрання чинності цим Законом, мають бути реорганізовані або припинені до 1 липня 2021 року рішенням закладів вищої освіти або їх засновників.

Відповідно до ч. 1 ст. 27 Закону України «Про вищу освіту» у приватному закладі вищої освіти його структура може визначатися статутом закладу без дотримання вимог цього Закону. Згідно ч. 1 ст. 33 вказаного Закону структура закладу вищої освіти, статус і функції його структурних підрозділів визначаються статутом закладу вищої освіти та положеннями про відповідні структурні підрозділи. Структура закладу вищої освіти, що не є бюджетною установою, може визначатися статутом закладу без дотримання вимог цієї статті.

Звертаємо увагу, що ПрАТ «ВНЗ «МАУП» є приватним закладом вищої освіти і не є бюджетною установою. Всі ліцензії на провадження освітньої діяльності та сертифікати про акредитацію відокремлених структурних підрозділів залишаються чинними. Підрозділи ПрАТ «ВНЗ «МАУП» в Дніпрі, Львові, Харкові та Одесі продовжують працювати згідно Закону та ліцензій на освітню діяльність.

Поділитися посиланням: