Про Академію

Меню

Психолог Головного управління ДСНС України у Полтавській області провела семінар по стресостійкості

22 Лютого 2018 16:01

 

Психологи Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують проведення освітніх заходів з мешканцями Полтавщини.

Так, 17 лютого у Полтавському центрі дистанційного навчання МАУП психолог Головного управління Юлія Фалєєва провела зі студентами семінар  на тему «Стресостійкість в особливих умовах».

Освітні заходи проводяться не тільки з метою надання необхідної теоретичної інформації, але і участі у практичних вправах, для закріплення нового саме на практиці. 

Недарма ще Конфуцій казав: «Скажи мені – і я забуду, покажи мені – і я запам’ятаю, дай мені зробити – і я зрозумію!»

Учасники мали можливість поділитися власним практичним досвідом перебування в умовах кризових станів, дізнатися нову інформацію щодо поведінки в умовах стрес-факторів, а для закріплення взяли участь у роботі у міні-групах.

Присутні обговорювали найбільш оптимальні варіанти поведінки в несподіваних ситуаціях: при пожежі у квартирі – розігрували ситуацію повідомлення диспетчеру оперативно-рятувальної служби про загрозу, проговорювали текст оптимального повідомлення про загрозу.

Далі моделювали ситуацію, коли близькій людині стало погано вночі – розігрували, що бажано робити, а що є зовсім зайвим. 

Ще обговорювали ситуацію терористичної загрози.

Наостанок  учасники семінару вчилися опановувати власний психоемоційний стан за допомогою дихальних методик.

Поділитися посиланням: