Про Академію

Меню

«Справедливість – це рівновага між добром і злом» - Сергій Лисенко

12 Жовтня 2016 20:27

Напередодні  відзначення козацького свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке віднедавна також вважається Днем захисника України, до Економіко-правового технікуму завітав професор МАУП Сергій Лисенко.

Сергій Олексійович Лисенко – професор МАУП, кандидат юридичних наук, директор департаменту безпеки МАУП, радник Міжнародного агентства бізнес-безпеки «СВР». Трудову діяльність розпочав у 1996 р. в районному суді м. Харкова на посаді судового виконавця, пізніше перейшов до Державної виконавчої служби. Пройшов шлях від опер­уповноваженого до заступника начальника УБОЗ Харківської та Київської областей. Залишив державну службу у званні підполковника міліції (2012). За час служби отримав понад 30 відомчих та іноземних відзнак та нагород. Життєве кредо: «Справедливість –  це рівновага між добром і злом».

Тож 12 жовтня Сергій Лисенко завітав до студентів, що навчаються за спеціальністю «право» в Економіко-правовому технікумі, і розповів про особливості роботи сучасних служителів Феміди.

Свою розповідь Сергій Олексійович розпочав такими словами:

«Що означає бути захисником Вітчизни? Захист Батьківщини і захист нації не обмежується лише службою на передовій, сидячи в окопі. Захист Батьківщини – це, насамперед,  примноження успіхів країни своїми досягненнями, це розвиток і осучаснення держави завдяки вашому розуму і діяльності!»

Професор МАУП розповів, що за роки служби розкрив чимало резонансних справ. Зокрема у 2006 р., у званні капітана міліції, на посаді старшого оперуповноваженого карного розшуку Харківського міського управління МВС України особисто розкрив та затримав особливо небезпечних терористів, які скоїли три підриви вибухових пристроїв у супермаркетах м. Харкова, за що був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.  

Під час розповіді студенти одразу ж поцікавилися нагородами на грудях Лисенка. Сергій Олексійович відповів, що кожна нагорода є пам’яттю про розкриття злочину, так серед них: відзнаки Управління боротьби з організованою злочинністю, нагрудний знак «Закон і честь», нагорода «За вірність народу України», медаль «За бездоганну службу», міжнародні нагороди. Професор під час виступу зазначав про методику та особливості розкриття та припинення злочинів різної категорії і ступеня тяжкості, підкресливши, що ще більше цікавих фактів студенти можуть дізнатися у його науково-популярній книзі «Самоучитель сыщика, или Преступления раскрываем сами».

Під час виступу студенти ставили оратору чимало питань. Так майбутні правовики поцікавилися  щодо ставлення Лисенка до ініціативи легалізації вогнепальної зброї в Україні.

«Самозахист – власна справа особи. Не бачу нічого поганого у тому, щоб людина  мала змогу вільно придбати зброю для самооборони. Однак кожну людину необхідно перевіряти», – зазначив оратор.

Лисенко також розповів студентам про  історичні факти героїзму українців та особливості сучасного патріотичного виховання.

Наприкінці зустрічі заступник директора технікуму Світлана Прокопенко зауважила:

 «Сьогодні ми побачили перед собою приклад того, як можна служити Україні і бути гордістю країни!»

 Ольга Коробій

Поділитися посиланням: