Про Академію

Меню

Студент МАУП – бронзовий чемпіон світу з легкої атлетики!

11 Травня 2016 12:29

Студент МАУП Ігор Главан здобув особисту бронзову нагороду та командне срібло на Чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Нещодавно у Римі відбувся перший в історії командний Чемпіонат світу зі спортивної ходьби. Наш студент, Ігор Главан, завоював історичну бронзову медаль у особистому заліку, пройшовши дистанцію 50 кілометрів за 3:44:02. За словами Ігоря, він вів тактику поступово наздоганяти лідерів. Не дивлячись на те, що наш спортсмен стартував не дуже швидко, йому вдалося фінішувати третім, поступившись срібному призеру Джареду Талленту  і переможцю Алексу Шварцеру.

«Вперше в житті я плакав після фінішу, – розповідає Ігор. – Я дуже чекав на це третє місце. Вирушаючи на змагання, я готувався саме на 50 км, а не на 20 км. Я їхав з мрією, що зможу завоювати медаль, і коли фінішував, емоції зашкалювали. У моєму житті двічі вже було так, що я перетинав фінішну пряму четвертим, а тут я нарешті став третім. Я бачив в Інтернеті фото з ​​фінішу воно вийшло дуже емоційним».

У командному заліку на дистанції 50 км українська команда посіла 2-е місце, здобувши срібло для України!

Щодо планів на майбутнє, то далі у Главана запланований комерційний старт в Ла-Коруньї, який відбудеться через три тижні.  Якщо говорити про Олімпійські ігри, то Ігор відзначив, що разом із тренером планує в Ріо стартувати на дистанціях 20 і 50 км.

Бажаємо нашому студенту нових спортивних перемог!