Про Академію

Меню

Студенти Академії взяли участь у першому Чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів

26 Вересня 2017 15:34

16 вересня 2017 у м. Києві під егідою Міністерства освіти і науки України відбувся перший Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів, у якому взяли участь спортсмени з різних областей України та м. Києва.

Веслування на човнах «Дракон» – веслування на великому двадцятимісному каное, з головою дракона і хвостом. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан, задаючи ритм веслярам. Цей різновид веслувального спорту входить до переліку офіційно визнаних дисциплін в Україні. Статус цього виду – неолімпійський. Розвитком цієї дисципліни на наших теренах займається Федерація України з веслування на човнах «Дракон».

Академію на змаганнях представляла команда «МАУП» у складі студентів та викладачів Навчально-наукового Інституту права імені князя Володимира Великого: Полька Владислав Андрійович (капітан команди), Асанов Олександр Рустемович, Кривкін Володимир Володимирович, Сенюк Сергій Сергійович, Ночний Артем Олегович, Міруцький Михайло Іванович, Удуд Іван Сергійович, Толстоногов Кирило Сергійович, Гаркавлюк Анжеліка Олегівна, Садовниченко Миколай Анатолійович, Карпова Крістіна Вікторівна. Бойовий дух наших спортсменів підтримували офіційний представник команди – Аріфходжаєва Тетяна Борисівна та команда вболівальників.

Вітаємо нашу команду з участю на змаганнях такого рівня! Бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

 

Поділитися посиланням: