Про Академію

Меню

Студенти Придунайської філії МАУП взяли участь у міжнародній конференції

20 Березня 2017 19:33

Психологи та управлінці обговорювали питання етико-релігійної толерантності на міжнародній студентській конференції Національного університету «Одеська морська академія»  Дунайського інституту

            16 березня 2017 р. студенти денної форми навчання Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» взяли участь у міжнародній науково-практичній  конференції «Проблеми соціальних відносин та етико-релігійної толерантності у поліетнічних екіпажах суден» на базі Дунайського інституту Національного університету «Одеська Морська Академія»

            Адресність проблем була спрямована майбутніми психологами та управлінцями-курсантам, які опановують професії судових механіків та штурманів, деякі з них вже повернулись з плавпрактики, та мають досвід толерантного та інтолерантного ставлення в мультикультурних екіпажах суден.

            Доповіді супроводжувались презентаціями, відеороликами, схемами, що значно унаочнювало результати досліджень. Студенти МАУП, Інституту водного транспорту та курсанти ОМА озвучували деякі доповіді англійською мовою.

            Серед кола проблем увагу учасників конференції привернули доповіді:

- Македонської Поліни про значення толерантності у міжособистісних  відносинах членів міжетнічних екіпажів; 

- Тарасенко Вікторії, яка звернула увагу присутніх на важливість етико-релігійної толерантності, як умови успішної кар’єри фахівця флоту;

- Банкової Анастасії, що зауважила важливість міжкультурної емпатії на флоті.

            Багато питань  курсанти поставили  Барановській Наталії, в  доповіді якої було висвітлено 10 складників організаційної культури Ф. Харриса та Р. Морана.

            З особливою зацікавленістю присутні слухали доповідь Бондатія Дениса про  важливість  соціального партнерства фахівців морської  транспортної галузі з  суспільними організаціями національних меншин.

            Про потенційні можливості формування толерантності в процесі вивчення курсантами та студентами дисциплін гуманітарного циклу доповіла Запороженко Владлєна. Презентація студентки Мартинюк Оксани висвітлила важливість врахування національно-психологічних особливостей моряків в багатонаціональних екіпажах в рамках наукової проблематики конференції.

            Висловлюємо подяку викладачам філії проф. Гумениковій Т. Р., в.о. доц.      Байрамовій О. В., ст.  викладачу Прокоф’євій Л. О., ст. викладачу Тишик І. С.; ст. викладачу Дубей Т. С. за професійний супровід підготовки доповідей та тез для публікації в збірнику наукових студентських робіт.

            У межах співробітницької діяльності з вишами м. Ізмаїл заплановані нові науково- соціальні заходи на майбутнє:

- проведення «круглих столів» з питань міжетнічної та міжрелігійної толерантності;

- розробка та проведення психологічних тренінгів  студентами МАУП з курсантами ОМА «Дунайській інститут»;

- традиційне проводення  студентських наукових конференцій.

            Особливу подяку та слова вдячності адресуємо організаторам заходу в особі доц. канд. технічних наук Чимшир Валентину Івановичу –директору Дунайського інституту «Одеська морська академія» та членам  оргкомітету: Котляр Л. І., Ярмоленко М. І., Желяскову В. Я., Даниленко О. Б.

Студентський актив МАУП

Фото: Булгар Світлана, студентка IV курсу

Поділитися посиланням: