Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся мітинг-реквієм «Герої не вмирають…Просто йдуть…»

22 Лютого 2021 17:56

22 лютого 2021 року в Хмельницькому інституті МАУП з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні було проведено мітинг-реквієм. У заході взяли участь директор Хмельницького інституту МАУП Л.Г.Білий , викладачі, студенти, духовенство.

Події останніх місяців 2013 року початку 2014 року перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість людей.

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них молоді, сильні. Ті, які лише починали жити.

Присутнім були продемонстровані відеоролики про ті буремні події: «Небесна сотня», «Юні ангели», «Я живий» та ін.

З промовою до присутніх звернувся директор Інституту Леонід Білий та протоієрей, завідувач кафедри теології та українського православ’я  Олександр Дацюк.

Подвиг героїв Небесної сотні, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі…

Поділитися посиланням: