Про Академію

Меню

«У ліцеї вже змалку прививають любов до найінтелектуальнішого виду спорту!» - Іван Захарчук

25 Листопада 2016 16:28

Міжрегіональна Академія управління персоналом всебічно сприяє розвитку спорту серед студентської молоді. Однак для того щоб здобувачі вищої освіти  вели здоровий спосіб життя і відвідували спортивні секції необхідно ще змалечку виховувати в них любов до спорту. Тому у НВК «Міжнародний ліцей МАУП» було започатковано нову практику – уроки з шахів.

«Шахи чудово допомагають тренувати розум і кмітливість дитини. Адже недарма раніше вони були улюбленою грою духовенства та вельмож. – розповідає директор Департаменту фізичної культури і спорту МАУП Мирон Ільницький. – Граючи в шахи, дитина вчиться логічно міркувати, прораховувати свої дії, передбачати реакцію суперника, порівнювати. Багато дітей, які вміють з дитинства грати в шахи, стають у дорослому житті дуже шанованими і успішними людьми».

Нещодавно ми завітали на відкритий урок з шахів до Ліцею і були приємно враже здобутими знаннями школярів. На початку уроку викладач шахів НВК «Міжнародний ліцей МАУП», національний арбітр з шахів, головний суддя турніру на Кубок Київського міського голови шахів Іван Захарчук продемонстрував школярам слайди, на котрих були показані найяскравіші моменти кубку «Кришталева тура». Діти з захопленням переглядали фото та дізнавалися про майбутніх видатних гросмейстерів України. Також на уроці учні розповідали які шахові фігури вони знають.

Наприкінці уроку відбулося урочисте нагородження переможців Першості з шахів НВК «Міжнародний ліцей МАУП» серед учнів 2-5 класів, котра відбулася напередодні. Учасників нагороджували почесними грамотами, медалями та пам’ятними подарунками директор Департаменту фізичної культури і спорту МАУП Мирон Ільницький та заступник директора НВК «Міжнародний ліцей МАУП» Наталія Кривенко.

«Популяризація шахів серед учнів є дуже важливою, адже шахи розвивають інтелектуально кожну особу, її логічне мислення, сприяють покращенню пам’яті та самостійного прийняття рішення. Тому чудово, що у нашому ліцеї вже змалку школярам прививають любов до найінтелектуальнішого виду спорту!» - зауважив Іван Захарчук.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: