Про Академію

Меню

У Полтаві відбувся захід за збереження традиційної сім’ї

01 Грудня 2017 14:26

25 листопада 2017 року у Полтавському центрі дистанційного навчання МАУП відбувся круглий стіл «Збереження традиційних сімейних цінностей у сучасних умовах». У форматі круглого столу зібралися філософи, науковці та викладачі, священики Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви (КП), Української Римо-Католицької Церкви, громадські діячі з «Національного Корпусу».

В.о. директора Полтавського центру дистанційного навчання МАУП Горгота Олеся Богданівна привітала учасників і зазначила, що даний захід є одним із перших у циклі обговорення про українську родину та її фундаментальні цінності.

Начальник штабу «Національного Корпусу» Віктор Трофименко зазначив, що цей круглий стіл не є політичною акцією, а є громадським заходом, який має важливе соціальне значення.

Учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Голодомору. Далі перейшли безпосередньо до виступів.

Кандидат філософських наук, ідеолог українського націоналізму Едуард Юрченко у своєму виступі наголосив:

- Родина – це святе! Є норма, а є відхилення від норми. Норма - це традиційна сім'я, яка складається з чоловіка та жінки. Гомосексуалізм - це хвороба!

 Він відмітив, що Україна завжди була і залишається щитом християнської Європи.

- Але зараз країни західної цивілізації намагаються нав'язати нам гендерну ідеологію, пропагують концепцію "гей-прайда". Проте гомосексуалізм – це ніщо інше, як глобальна загроза українській сім’ї та українському суспільству.

Священик УГКЦ отець Юрій зазначив, що гомосексуалізм лікується:

- Прихильники цього руху – це люди, котрі потребують допомоги. Вони так гучно кричать на маршах про свої права, бо в глибині душі сумніваються в своїй нормальності. Ми повинні виробити правильне ставлення до людей із девіантною поведінкою та врятувати їх.

Священики УРКЦ та УПЦ КП відзначили, що сім'я – це найкраще, що може бути у світі. Від неї, власне, залежить існування людства. Не буде нормальної сім'ї – не буде продовження роду.

Свою думку щодо проблеми збереження традиційної сім'ї висловив український публіцист, філософ та науковець Ігор Загребельний:

- Сьогодні намагаються остаточно зруйнувати інститут сім'ї. В центрі уваги руху ЛГБТ – гендерна теорія, яка заперечує природну людину та існування родини, яка включає чоловіка і жінку. ЛГБТ – це складова ліволіберального руху, яка має тоталітарні амбіції та веде до диктатури, оскільки заперечує існування протилежних собі думок. З одного боку західний лібералізм проголошує свободу думки, з іншого – є суворим до виявлення позицій, які їм суперечать.

Круглий стіл на таку актуальну тему виявився дуже пізнавальним. Для того аби мати міцну державу, сильну націю та процвітаючу країну ми повинні йти власним, альтернативним шляхом, не приймаючи деструктивних тенденцій глобального розвитку. Ми повинні зберегти міцну українську родину з традиційними християнськими цінностями, які є фундаментальними для українського суспільства.

Поділитися посиланням: