Про Академію

Меню

Вітання з Днем фізичної культури та спорту України!

11 Вересня 2020 10:22

День фізичної культури та спорту за ініціативою організацій та об'єднань громадян з питань фізичної культури та спорту Указом Президента України від 29 червня 1994 року було призначено відзначати у другу суботу вересня.

 З кінця XIX століття жителі України вперше ознайомились з європейським спортом. Регбі та футбол стали найпопулярнішими серед командних видів спорту, тоді як фехтування, гімнастика та різні види боротьби стали найпопулярнішими серед індивідуальних видів спорту. Згодом з’явились Київське товариство перегонів, Київське спортивне товариство, Шахове товариство, Товариство любителів голубиного спорту, Київське товариство велосипедистів-аматорів, Київський гурток парусників.

Розвиток фізичної культури та спорту в Україні все ще стрімко зростає. Про це свідчать високі досягнення у професійному спорті великих українських спортсменів, серед яких – студенти та випускники нашої Академії: Ельбрус Тадеєв, Василь Вірастюк, Володимир Шацьких, Ігор Разорьонов, Василь Федоришин, Ірина Мерлені, Дмитро Безверхий, Наталія Скакун, Дмитро Проневич, Жан Беленюк, Микола Кучмій та багато інших.

Фізична культура та спорт – невіддільна частина життя кожного українця, адже становить органічну частину загального виховання, покликану забезпечити розвиток фізичних, морально-вольових, розумових здібностей.

Міжрегіональна Академія управління персоналом вітає кожного студента та тренерів які впливають на розвиток фізичної культури в  нашій Академії і ми бажаємо вам бути сильними, здоровими та відважними, наполегливими в підкорені нових спортивних висот, міцної витримки та відмінної фізичної форми!

І успіху всім, хто присвячує своє життя спорту!

Поділитися посиланням: