Втрата в колективі МАУП

21 Травня 2018 17:06

Адміністрація Міжрегіональної Академії управління персоналом, колектив Управління маркетингу та реклами з глибоким сумом повідомляють, що 19 травня на 42-му році раптово пішов з життя начальник Управління маркетингу та реклами, кандидат педагогічних наук, доцент Максим Іванович Бех.

М.І. Бех народився 28 червня 1976 року у місті Києві. В 1997 закінчив Державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, здобувши вищу освіту. Другу вищу освіту він здобув у 2000 році, закінчивши Міжрегіональну Академію управління персоналом.

Свою трудову діяльність Максим Іванович розпочав у 1997 році в Міжрегіональній Академії управління персоналом на посаді методиста. За час роботи в Академії обіймав багато відповідальних посад: начальника організаційно-методичного відділу, заступника директора Ліцею МАУП, директора загальноосвітнього навчального закладу «Ліцей МАУП», заступника генерального директора навчально-виховного комплексу «Середня освіта» - завідувача підготовчим відділенням МАУП, начальника відділу прийому абітурієнтів МАУП, заступника директора-декана факультету стаціонарних форм навчання Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій, заступника директора Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій, директора центру координації роботи з закладами освіти Управління маркетингу та реклами. З 2017 року обіймав посаду начальника Управління маркетингу та реклами.  

В 2011 році він захистив кандидатську дисертацію та здобув ступінь кандидата педагогічних наук.

За час роботи в Академії Максим Іванович виявив себе відповідальною за доручену справу людиною, здібним керівником та вмілим організатором. Користувався заслуженим авторитетом та повагою серед студентів, науково-педагогічних працівників закладу та колег по роботі.

Колеги, співробітники та учні з глибокою скорботою висловлюють співчуття родичам та близьким померлого. Вічна пам’ять про науковця, вчителя та колегу, професіонала та чудову людину назавжди залишиться в наших серцях.

Поділитися посиланням: