Меню

Завершився Чемпіонат МАУП з футболу

26 Жовтня 2016 10:58

Днями в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся Чемпіонат МАУП з футболу, в якому взяли участь команди інститутів Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП.

У півфінальних матчах зустрілися:

Команда Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса (ІМВЛ) та команда Економіко-правового технікуму при МАУП (ЕПТ);

Команда Інституту права ім. князя Володимира Великого (ІП) та збірна команда Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Гейдара Алієва + Інститут реклами (ІСН+ІР).

Матч між технікумівцями та міжнародниками був насичений цікавими гольовими моментами. У першому таймі команда ЕПТ влучила у ворота суперників двічі і тайм завершився із рахунком 2:0 на користь технікумівців. У другому таймі футболістам технікуму також вдалося забити м’яч двічі, а міжнародники влучили лише один раз. Таким чином півфінальний матч ІМВЛ:ЕПТ завершився із рахунком 1:5.

Півфінал для команди Інституту права виявився досить вдалим, адже команда вийшла до фіналу Чемпіонату.

В боротьбі за титул чемпіона зустрілися команда Економіко-правового технікуму при МАУП та команда Інституту права ім. князя Володимира Великого. У фіналі жодна команда не поступалася супернику. Перший тайм завершився нічиєю. Однак  у другому таймі правовики зробили активний наступ на ворота суперників. Вже з середини другого тайму рахунок став 1:0 на користь команди ЕПТ. За 3 хвилини до кінця правовики протягом хвилини влучили у ворота технікумівців ще двічі. І на останній хвилині технікумівці та юристи забили гол по одному разу у ворота противників. Таким чином перемогла команда ІП із рахунком 4:1. Тож золото чемпіонату і Кубок МАУП здобула команда Інституту права, срібло отримала команда Економіко-правового технікуму при МАУП. Третє місце Чемпіонату посіла команда Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса.